Kot to wyjątkowe zwierzę. Każdy właściciel mruczka musi przyznać, że dzięki takiemu towarzyszowi, w domu od razu robi się weselej. Choć te puchate czworonogi potrafią być prawdziwymi rozrabiakami i nie rzadko zamieniają się w wulkan energii, ich ciche mruczenie potrafi wynagrodzić nam trudy całego dnia. 

Skaczą, biegają i polują. Koty potrafią zamienić nasz dom w prawdziwe pobojowisko, choć trzeba przyznać, że swoim zachowaniem jak nikt inny, potrafią wywołać na naszej twarzy prawdziwy uśmiech. Każdy mruczek sprawia, że dzień staje się weselszy.

kot
Fot. Wojciech Kumpicki, Pexels

Kot to niezwykłe zwierzę.

Poprzedni artykuł”Nasz nowy dom”: rodzina, która brała udział w programie, ujawniła całą prawdę. Widzowie nie mieli o niczym pojęcia
Następny artykułPrzykre wiadomości o Waldusiu ze ”Świata według Kiepskich”. Jego żona ujawniła wstrząsające kulisy małżeństwa
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.