Kot i pies to połączenie, które na pierwszy rzut oka nie wydaje się być właściwe, jednak nie w tym wypadku. Ta urocza parka skradnie serce każdego, tylko na nią spójrzcie! Nagranie mówi samo za siebie. 

Zapewne każdy z nas zna przysłowie żyć jak pies z kotem. Jest to synonim życia w niezgodzie, zmagania się dwóch, odmiennych żywiołów. Nic dziwnego, powiedzenie to powstało podczas zwykłej obserwacji zachowań pupili domowych. Czy to dziwne, że zwierzęta te żywią do siebie negatywne emocje? Oczywiście, że nie! W końcu zamieszkują jedno siedlisko, czyli nasze domy i mieszkania. Na poniższym filmiku można zobaczyć, że walka o terytorium czasami jest naprawdę zacięta i wymaga wielkiego wysiłku, a także cierpliwości. 

Zdenerwowany pies pragnie odzyskać swoje legowisko

Każdy, kto posiada psa i kota w domu, wie, że nie potrzeba wiele, aby wywołać ostry konflikt pomiędzy tą dwójką. Niektórzy twierdzą, że koty dzielą się na złośliwe, leniwe i te, które uwielbiają się przytulać. Ten mruczek zdecydowanie należy do pierwszej grupy, ponieważ udało mu się wyprowadzić buldoga z równowagi! Jeszcze moment i mogłoby zakończyć się to bójką. 

Kot jest tak uparty, że nie zamierza opuszczać legowiska, które należy do psa. Buldog nie daje za wygraną. Próbuje wszystkiego, aby szybko pozbyć się stamtąd swojego kolegi. Zobaczcie, do czego zdolny jest pies, aby odzyskać swoją własność, oraz kto wygra ich zaciętą walkę!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. 5-letnia dziewczynka spotkała 14 owczarków niemieckich. Ojciec nagrał całe zdarzenie
  2. Mike Tyson przyjął wyzwanie na spotkanie z rekinami. Pojedynek nagrały kamery

Kot i pies duetem idealnym?

To pewne, że zarówno kot, jak i pies walczą o miłość swojego opiekuna. Każde z nich pragnie zaskarbić całe uczucie tylko dla siebie. Ale tak naprawdę czy możemy mówić w takiej sytuacji o konkurencji? Wszystko zależy od nas. W momencie, gdy decydujemy się na posiadanie tych dwóch żywiołów w jednym domu, musimy kochać je bez wyjątków jednakowo!

Nie dopuszczajmy do sytuacji, aby jedno z nich poczuło się gorzej, lub odczuwało smutek. W taki sposób być może uda nam się sprawić, że ta dwójka spojrzy na siebie bardziej łaskawym okiem, a co więcej nawet się zaprzyjaźnią!

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Zdenerwowany pies za wszelką cenę pragnie odzyskać swoje legowisko.

kot
youtube.com Rumble Viral

Pies i kot mogą być przyjaciółmi, jeżeli zapewnimy im do tego odpowiednie warunki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczki
  2. Dziki pościg na plaży nudystów. Mężczyzna bez ubrań gonił za dzikiem, zwierzę ukradło mu torbę z drogą zawartością
  3. Bokser znalazł patent na niemowlaka. Pies robi jedną rzecz koło dziecka, wszystko nagrano
  4. Szczeniak bardzo chce się bawić z kotem. Mina mruczka mówi więcej niż tysiąc słów
  5. Kot patrzy przez szybę błagając właściciela o pomoc. Do ogrodu wkradło się dzikie zwierze. Mężczyzna nie reagował
  6. Owczarek niemiecki próbuje rozmawiać z właścicielką. Słodkie wideo chwyta za serce

Źródło: youtube.com 

 

 

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.