Kot i pies pod jednym dachem? Ten filmik zobaczyły ponad 2 miliony widzów i pokazuje całą prawdę o tym, jaki stosunek ma kot do psa. Ta urocza para skradnie serca każdego, kto kocha zwierzęta!  Sprawdźcie czy te dwa charakterne pupile mogą się polubić mieszkając pod jednym dachem! 

Zapewne każdy z nas zna przysłowie żyć jak pies z kotem. Jest to synonim życia w niezgodzie, zmagania się dwóch, odmiennych żywiołów. Nic dziwnego, powiedzenie to powstało podczas zwykłej obserwacji zachowań pupili domowych. Czy to dziwne, że zwierzęta te żywią do siebie negatywne emocje? Oczywiście, że nie! W końcu zamieszkują jedno siedlisko, czyli nasze domy i mieszkania. Na poniższym filmiku można zobaczyć, że walka o terytorium czasami jest naprawdę zacięta i wymaga wielkiego wysiłku, a także cierpliwości. 

Zdenerwowany pies pragnie odzyskać swoje legowisko

Każdy, kto posiada psa i kota w domu wie, że nie potrzeba wiele, aby wywołać ostry konflikt pomiędzy tą dwójką. Niektórzy twierdzą, że koty dzielą się na złośliwe, leniwe i te, które uwielbiają się przytulać. Ten mruczek zdecydowanie należy do pierwszej grupy, ponieważ udało mu się wyprowadzić buldoga z równowagi! Jeszcze moment i mogłoby zakończyć się to bójką. 

 
kot
youtube.com

Kot i pies walczą o legowisko.

Kot jest tak uparty, że nie zamierza opuszczać legowiska, które należy do psa. Buldog nie daje za wygraną. Próbuje wszystkiego, aby szybko pozbyć się stamtąd swojego kolegi. Zobaczcie, do czego zdolny jest pies, aby odzyskać swoją własność, oraz kto wygra ich zaciętą walkę!

Kot i pies duetem idealnym?

To pewne, że zarówno kot, jak i pies walczą o miłość swojego opiekuna. Każde z nich pragnie zaskarbić całe uczucie tylko dla siebie. Ale tak naprawdę czy możemy mówić w takiej sytuacji o konkurencji? Wszystko zależy od nas. W momencie, gdy decydujemy się na posiadanie tych dwóch żywiołów w jednym domu musimy kochać je bez wyjątków jednakowo!

Nie dopuszczajmy do sytuacji, aby jedno z nich poczuło się gorzej, lub odczuwało smutek. W taki sposób być może uda nam się sprawić, że ta dwójka spojrzy na siebie bardziej łaskawym okiem, a co więcej nawet zaprzyjaźnią się!

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Zdenerwowany pies za wszelką cenę pragnie odzyskać swoje legowisko.

kot
youtube.com Rumble Viral

Pies i kot mogą być przyjaciółmi, jeżeli zapewnimy im do tego odpowiednie warunki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Michał Szpak wyrzucił swoją przyjaciółkę z „The Voice”. W odpowiedzi pokazała jego intymne zdjęcia
  3. Prawdziwe oblicze macierzyństwa. Olga Kalicka pokazała, jak zasnęła przy karmieniu synka
  4. Znana piosenkarka rozstała się z mężem po 11 latach. Opublikowała bardzo intymny wpis
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę

 

 

Poprzedni artykułNie żyje młody raper. Miał tylko 21 lat, przyczyny śmierci są nieznane
Następny artykułDziecko było marzeniem Eweliny. Wtedy zobaczyła zdjęcia kobiet po porodzie i się rozmyśliła
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.