Kot został okrzyknięty mianem superbohatera. Nie ma w tym nic dziwnego. Gdy tylko dostrzegł w rowie małego szczeniaczka, który za żadne skarby nie mógł się wydostać, natychmiast ruszył mu na ratunek. Całe szczęście zajście to zostało zarejestrowane i wrzucone do sieci. Ten widok chwyta za serce.

Okazuje się, że kociaki oprócz swojej niezależności wykazują się też ogromną empatią i chęcią niesienia pomocy innym. Wzorcowym przykładem powyższych słów jest kociak, którego chcielibyśmy dziś wam przedstawić. Zastanawialiście się, jak to jest żyć jak pies z kotem? Naszym zadaniem oznacza to zgodę i harmonię.

Kot okazał się bohaterem

Swoją sławę i zaszczytne miano zawdzięcza temu, iż uratował on życie malutkiemu, bezbronnemu szczeniaczkowi. To zupełnie zrozumiałe, że gdy tylko filmik pojawił się w sieci, Internauci nie mogli oderwać od niego oczu.

Kot
Screen z filmiku Youtube

Kot rzucił się na ratunek!

Kot, gdy tylko dostrzegł, że psiak znajduje się w poważnych tarapatach, natychmiast rzucił mu się na ratunek. Robił wszystko, aby jak najszybciej przyjść mu z pomocą. Widząc nieudolne próby wydostania się psiaka na własną rękę, a w zasadzie łapę…nie pozostało mu zbyt wiele. W momencie, gdy maluszek chciał podskoczyć, sturlał się. Ewidentnie brakowało mu już siły na dalszą walkę. Kociak bohatersko rzucił się na ratunek i przeniósł go na samą górkę. Ten widok jest niesamowity.

Internauci byli zachwyceni

Widząc nagranie jednogłośnie okrzyknęli go kocim bohaterem. Salwy zachwytu nad jego postępowaniem nie miały końca. 

– Kot jest prawdziwym bohaterem. Postępowania powinny uczyć się od niego wszystkie inne zwierzaki. Brawo!- dodała jedna z kobiet. 

-Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak mógłby wyglądać koci superbohater, odpowiedź znajdziecie w powyższym filmiku- napisała kolejna.

-Jego właściciele mogą być z niego naprawdę dumni- spuentowała ostatnia. 

ZOBACZ BOHATERSKI CZYN SZCZENIAKA:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy podczas zakupów. Wciąż najważniejsze jedno kryterium
  2. Polska aktorka wyznała, że miała problemy z niepłodnością. „Zrobiłam sobie 500 zastrzyków w brzuch”
  3. 8-letni chłopczyk musiał szybko dorosnąć. W jego domu działy się dantejskie sceny
  4. Maja Frykowska zamierza walczyć o dobre imię dziadka. Chce odszkodowania po filmie Tarantino?
  5. Dziecko zrzuciło psa z balkonu. Jeszcze gorzej zachowali się jego rodzice, karygodne zachowanie
Poprzedni artykułGdzie mieszka Maryla Rodowicz? Piosenkarka może pochwalić się wyjątkowymi wnętrzami
Następny artykułButy na studniówkę 2020. 7 modeli, w których będziesz wyglądała supermodnie i przetańczysz całą noc
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.