Kot i pies to mieszanka wybuchowa. Sądziliście, że nie mogą mieszkać pod jednym dachem? Ta urocza para udowodni, że jest zupełnie inaczej! Dwa charakterne pupile podbiły już setki serc na całym świecie.

Zapewne każdy z nas zna przysłowie żyć jak pies z kotem. Jest to synonim życia w niezgodzie, zmagania się dwóch, odmiennych żywiołów. Nic dziwnego, powiedzenie to powstało podczas zwykłej obserwacji zachowań pupili domowych. Czy to dziwne, że zwierzęta te żywią do siebie negatywne emocje? Oczywiście, że nie! W końcu zamieszkują jedno siedlisko, czyli nasze domy i mieszkania. Na poniższym filmiku można zobaczyć, że walka o terytorium czasami jest naprawdę zacięta i wymaga wielkiego wysiłku, a także cierpliwości. 

Buldog chce iść spać

Każdy, kto posiada psa i kota w domu wie, że nie potrzeba wiele, aby wywołać ostry konflikt pomiędzy tą dwójką. Niektórzy twierdzą, że koty dzielą się na złośliwe, leniwe i te, które uwielbiają się przytulać. Ten mruczek zdecydowanie należy do pierwszej grupy, ponieważ udało mu się wyprowadzić buldoga z równowagi! Jeszcze moment i mogłoby zakończyć się to bójką. 

Kot jest tak uparty, że nie zamierza opuszczać legowiska, które należy do psa. Buldog nie daje za wygraną. Próbuje wszystkiego, aby szybko pozbyć się stamtąd swojego kolegi. Zobaczcie, do czego zdolny jest pies, aby odzyskać swoją własność, oraz kto wygra ich zaciętą walkę!

Kot i pies – mieszanka wybuchowa

To pewne, że zarówno kot, jak i pies walczą o miłość swojego opiekuna. Każde z nich pragnie zaskarbić całe uczucie tylko dla siebie. Ale tak naprawdę czy możemy mówić w takiej sytuacji o konkurencji? Wszystko zależy od nas. W momencie, gdy decydujemy się na posiadanie tych dwóch żywiołów w jednym domu musimy kochać je bez wyjątków jednakowo!

Nie dopuszczajmy do sytuacji, aby jedno z nich poczuło się gorzej, lub odczuwało smutek. W taki sposób być może uda nam się sprawić, że ta dwójka spojrzy na siebie bardziej łaskawym okiem, a co więcej nawet zaprzyjaźnią się!

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Zdenerwowany pies za wszelką cenę pragnie odzyskać swoje legowisko.

kot
youtube.com Rumble Viral

Pies i kot mogą być przyjaciółmi, jeżeli zapewnimy im do tego odpowiednie warunki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Horoskop walentynkowy. 12 przepowiedni na dzień zakochanych, kogo strzeli strzała Amora?
  2. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Po 30 latach w TVP legendarna spikerka mieszka w zaskakujących warunkach
  3. Siostra Filipa Chajzera, Weronika Chajzer to długonoga blondynka. Ma 186 cm wzrostu
  4. Na zdjęciu chowa się mały kotek, widzisz? 99% osób poddaje się po kilku minutach

 

 

Poprzedni artykułDoda w ostrych słowach o Majdanie i Rozenek. Nikt się tego nie spodziewał na Telekamerach
Następny artykułGwiazda TVP podjęła radykalną decyzję, po 22 latach odchodzi z telewizji. „Czas na nowy rozdział”
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.