Kot to zwierzę, które niejednokrotnie potrafi nas zaskoczyć. Tym razem właściciel pewnego futrzaka nie mógł sobie z nim poradzić w godzinach nocnych. Żeby sprawdzić, co robi jego pupil, zainstalował kamerę, która pokazała całą prawdę.

Kot został bohaterem nagrania, w którym jasno widać, jakie harce wyprawia koło głowy swojego właściciela. Mężczyzna każdej nocy przebudzał się kilkanaście razy. W końcu postanowił sprawdzić, co takiego robi jego pupil.

Kot zaskakuje na nagraniu

Zwierzę ma na imię Tormund i jest zaadoptowane przez swojego właściciela. Kociak jest bardzo słodki i zapewnia swojemu panu mnóstwo pozytywnych wrażeń. Pupil uwielbia się przytulać i przebywać cały czas u boku swojego pana. Kłopot w tym, że gdy przychodzi pora spania, Tormund zaczyna szaleć i nie daje spać.

Co ciekawe, kot, zamiast biegać po mieszkaniu czy hałasować bieganiem i zabawą, najbardziej lubi znajdować się przy swoim kochanym właścicielu. Kociak całą noc znajduje się tuż koło jego głowy i skutecznie przebudza go niemal przez cały czas nocnego wypoczynku. W końcu mężczyzna postanowił zamontować w swojej sypialni kamerkę i sprawdzić co wyprawia jego pupil.

  1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
  2. Dlaczego kot udaje chleb? Pozycja na bochenek mówi wiele o twoim mruczku
  3. Zachowanie labradora w schronisku przechodzi wszelkie pojęcie. Tak bardzo pragnie adopcji

Całe noce nieprzespane

Na nagraniu widać wyraźnie, że kot przez całą noc łapie może dwudziestominutowe drzemki. Bardziej jest zainteresowany zabawą. Kładzie się blisko głowy swojego pana, zaczepia go łapą, pyszczkiem, potrafi nawet po nim przebiec. Trudno zatem spodziewać się po takiej nocy uczucia wyspania.

Zabawne wideo, z którym na pewno będą identyfikować się rzesze kocich właścicieli, zdobyło ogromną popularność. Od momentu wstawienia nagrania do sieci, obejrzało go już 775 461 internautów. Właściciel Tormunda był zszokowany gdy zobaczył, ile jego zwierzak ma energii w nocy, mimo to, nie zamieniłby go na żadnego innego.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

kot
fot.youutbe.com/RegalPlatypus

Tormund w zasadzie całą noc zaczepia swojego właściciela.

Zabawne nagranie jest rzeczywistością wielu kocich właścicieli.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aga zdradziła cudowny przepis na kotlety lepsze niż mielone i schabowe razem wzięte. Obiad na 2 dni zrobisz z bajeczną łatwością
  2. Nagle wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, szybko zrozumieli, że zostało im niewiele czasu
  3. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma ogromny problem, którego nie da się rozwiązać
  4. Nie żyje miesięczny chłopczyk ze Śląska. Lekarz: „Mógł być bity od urodzenia”
  5. Po leczeniu kobieta w końcu zaszła w ciążę, jednak podczas USG zamarła. W brzuchu było nie tylko dziecko
  6. Przygarnęli niewielkiego puszystego zwierzaka. Oniemiejecie po ujrzeniu co z niego wyrosło

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl