Kot postanowił samodzielnie zawalczyć o kochający dom i nie czekać na byle kogo. Wybrał sobie idealną osobę, po czym… wskoczył na nogę przechodzącego mężczyzny i nie chciał odejść. Ta historia mogła się zakończyć w tylko jeden sposób.

Zwykły spacer, na który wybrał się mężczyzna, okazał się przełomowym momentem w jego życiu. To właśnie tam spotkał małego kota, który zwrócił jego uwagę. Zwierzak od razu uknuł cały sprytny plan i przystąpił do realizacji.

Kot szukał domu na własną rękę

Bezdomny kot rozpaczliwie prosił o pomoc. Jego piski i płacz były słyszalne wszędzie, dlatego przechodzący nieopodal mężczyzna zauważył kociaka. Maluch podbiegł do niego, skakał i błagał o trochę miłości. W końcu wskoczył na nogi mężczyzny i nie chciał go puścić! Wtedy przechodzień zrozumiał, że nie ma wyboru.

 W nowym domu kot zasnął jak małe dziecko — w końcu zaznał spokoju. Mężczyzna przyznaje, że była to miłość od pierwszego wejrzenia i nie wahał się ani chwili. Kiedy zobaczył malucha, wiedział, że nie wróci bez niego do domu. 

Kot adoptował człowieka

Mężczyzna mówi, że kot, którego nazwał Vel, i on to wspaniały tandem. Wszystko robią razem, nie opuszczają siebie na krok i są pewni wzajemnej miłości. Nawet prace domowe wykonują wspólnie — zawsze są obok siebie. Zżyli się ze sobą i tworzą prawdziwą rodzinę. Niesamowite, że kociak sam wybrał nowego właściciela. Nie czekał na cud i na to, że ktoś do niego podejdzie. Wziął sprawy w swoje cztery łapy i zakończyło się to sukcesem! Takiej determinacji powinni się od niego uczyć ludzie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bezdomny kot
tweetcat.net

Bezdomny kot wskoczył na nogi przechodnia i poszedł z nim do domu.

bezdomny kot
tweetcat.net

Mężczyzna nie mógł mu się oprzeć.

bezdomny kot
tweetcat.net

Dziś są wspaniałą, nierozłączną parą, która idzie wspólnie przez życie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies podczas spaceru zaczął kopać dziurę. Właściciel chwilę później dzwonił po policję
  2. Szczeniak był zamrożony 18 tysięcy lat. Odkryto go na Syberii, jest w doskonałym stanie
  3. Suczka umarła przez domowy składnik. 8 dni walczyła o życie
  4. Najmniejszy kot na świecie może się schować pod liściem. Oczy wychodzą z orbit, jest maleńki, a do tego wyjątkowo słodki

Źródło: tweetcat.net

 

 

Poprzedni artykułOto co się stanie z twoim ciałem i organizmem, jeśli będziesz jeść awokado codziennie przez miesiąc
Następny artykułByła poniżana przy kolegach męża. „Oni tylko patrzyli i śmiali się pod nosem”
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.