Kot nie mógł wyjść z zaskoczenia, gdy po raz pierwszy zobaczył szczeniaka. Właściciele byli ciekawi, jak zareaguje ich pupil i nagrali ciekawe pierwsze spotkanie. Zostaną przyjaciółmi czy będą sobie skakać do gardeł?

Kot i pies to nie zawsze dobre połączenie, zwłaszcza gdy nie żyją razem od małego. Szczególnie psy lubią pokazać, kto jest panem domu, koty często są w tym względzie po prostu obojętne. Pewni właściciele pięknego, dorosłego kota zdecydowali się na zakup szczeniaków. Czy to był dobry pomysł?

Zaskoczony kot po raz pierwszy widzi szczeniaka

Kot od razu coś wyczuł. Nastroszył się i zdezorientowany czekał na dalszy rozwój wydarzeń. Dwa szczeniaki pojawiły się w domu w transporterze, piszcząc rozpaczliwie, aby je wypuszczono. Ich dziwne odgłosy ciekawiły dotychczasowego jedynego pupila, jednak trzymał się z daleka. W końcu maluchy wypuszczono.

Szczeniaki umilkły i rozkoszowały się pieszczotami ludzi. Jeden z nich dostrzegł jednak zainteresowanego kota i odważnie do niego podszedł, merdając ogonkiem. Kot ostrożnie obwąchał nowego domownika. Czy go zaakceptował?

 1. Szczeniak mówi dobranoc. Dostanie serduszko?
  2. Koronawirus doprowadził do zbliżenia się pand z zoo. Zwierzęta czekały 13 lat na chwilę intymności
  3. Pozycja, w której śpi twój pies, mówi wiele o waszej relacji. Jedna z nich powinna cię zmartwić

Szczeniak i kot przełamują lody

Choć pierwszego dnia zwierzaki trzymały się na dystans, następnego bawiły się w najlepsze, wprawiając w zachwyt swoich właścicieli. Maluch nieustannie zaczepiał mruczka, szukając jego uwagi. Kot nie pozostawał dłużny. Zwierzęta ganiały się po całym domu, wesoło na siebie skacząc. Wyglądały, jakby bawiły się w berka.

Właściciele sfilmowali pierwsze spotkanie i radosną zabawę swoich pupili. Wygląda na to, że zwierzęta na szczęście się polubiły, mruczek zaakceptował malucha, natomiast szczeniak, od małego nauczony jego towarzystwa, na pewno będzie oddanym przyjacielem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kot i szczeniak bawią się w najlepsze.

kot
fot. unsplash.com/Ancaro Project

Pies i kot, choć teoretycznie bywają wrogami, potrafią być także najlepszymi przyjaciółmi.

kot
fot. unsplash.com/Ramiz Dedaković

Czy zauważyliście, że większość kotów ma na czółku charakterystyczny wzorek w kształcie litery M?

ZOBACZ TEŻ:

 1. Koszmarny widok, ratownicy nie byli w stanie powiedzieć, jakim jest zwierzęciem. Jego najnowsze zdjęcie jest piorunujące
 2. Myśleli, że roznoszą koronawirusa. Niewinne nietoperze miały zginąć
 3. Owczarek niemiecki vs obcinanie pazurów. Właścicielka nagrała reakcję psa
 4. Husky pierwszy raz w życiu widzi szczeniaka. Mały piesek był przestraszony, po chwili wydarzyło się niemożliwe
 5. Tygrys z ZOO w USA ma koronawirusa. Najprawdopodobniej zaraził się od człowieka
 6. Zamiast legowisk wybierają pudełka. Dlaczego koty siedzą w kartonach?

źródło: youtube.com/Stef90

Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.