Kot był oczkiem w głowie pewnego chłopaka. Mężczyzna zainstalował ukrytą kamerę w swoim domu, żeby zobaczyć, co robi jego kot, gdy ten wychodzi do pracy. Okazało się jednak, że to, co dzieje się w nocy, było największym zaskoczeniem dla opiekuna! To nagranie wyjątkowo go rozczuliło.

Kot o imieniu Achi zawsze był kochającym zwierzakiem, który spędza dużo czasu ze swoim panem. Lomphonten z Tajlandii, zainstalował system monitorujący w domu, dzięki któremu mógł sprawdzać, co robi jego kot. Jeszcze wtedy nie wiedział, że dzięki kamerze znajdzie dowody na to, jak silna jest miłość zwierzaka!

Nagrał, co jego kot robi w nocy

Mężczyzna zainstalował ukrytą kamerę w domu, ponieważ chciał się dowiedzieć, co robi jego kocur, kiedy on wychodzi do pracy. Pewnego dnia przypadkiem zostawił włączoną kamerę na całą noc, a to, co zobaczył na filmie, rozczuliło go. Okazało się, że gdy mężczyzna spał, Achi kładł się na niego i przytulał przez całą noc. Ten kot to prawdziwy pieszczoch! Kiedy widział, że jego pan zasypia, natychmiast wchodził na jego klatkę piersiową.

Był zaskoczony zachowaniem kota

Na filmie widać jak każdej nocy kot przychodzi do swojego pana i czule się przytula. Zawsze wygląda to tak samo — wchodzi na klatkę piersiową mężczyzny, kładzie łapki na jego twarzy i sprawdza, czy zasnął. Wtedy przystępuje do prawdziwych czułości i obejmuje szyję swojego pana. Mężczyzna przyznaje, że nie raz zastanawiał się, czy śniło mu się, że kot go dusi, czy tak faktycznie było. Mówi, że oglądał materiał wideo całą noc i nie dowierzał temu, co robił jego kociak!

Każdy właściciel czworonoga chciałby widzieć, co robi jego pupil, kiedy on wychodzi do pracy. Lomphonten jest wzruszony, tym, że jego kot chce być tak blisko niego, nawet w nocy.

Zobacz zdjęcia:

mężczyzna
thedodo.com — Lomphonten Lomphontan

Mężczyzna zainstalował ukrytą kamerę w domu, żeby kontrolować kota.

mężczyzna
thedodo.com — Lomphonten Lomphontan

Gdy włączył kamerę na noc, zobaczył, jak tuli się do niego kociak.

mężczyzna
thedodo.com — Lomphonten Lomphontan

Kotek jest bardzo przywiązany do swojego pana — z wzajemnością.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  2. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. „Jego stan jest ciężki”
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios

Źródło: thedodo.com, kochamyzwierzaki.pl

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.