Kot wybrał nietypowe miejsce na zabawę. Maleństwo skakało po trenie panny młodej. Wydarzenie rozbawiło gości weselnych i internautów, którzy nie mogą powstrzymać się od śmiechu. Czworonożny malec skakał i biegał po sukni panny młodej. 

Wyjątkowy dzień, jakim jest ślub, stał się jeszcze bardziej unikatowy dzięki małemu kotu, który za idealne miejsce do zabawy uznał tren panny młodej. Ceremonia, która odbyła się w Chinach, zostanie z pewnością zapamiętana na długo, nie tylko przez pannę młodą i gości weselnych, ale i internautów. 

Kot skakał po trenie od sukni ślubnej

Ślub, który odbył się w Szanghaju, przejdzie do historii przez harce małego kota na trenie od sukni ślubnej. Nowożeńcy wybrali się na spacer do parku, gdzie robili sobie zdjęcia wraz z gośćmi weselnymi i świętowali po ceremonii zaślubin. Ich spokój został przerwany przez małego rudo-białego kota, który był chętny do zabawy. Kiedy panna młoda się poruszała, tren ciągnął się za nią po ziemi, a wtedy kociak gonił go i skakał po nim. 

Suknia ślubna zabawką dla kociaka

Kiedy kot dopadł tren, położył się na nim, jak gdyby był najlepszym miejscem do odpoczynku. Panna młoda próbowała delikatnie zabrać tren swojej śnieżno białej sukni. Nie zniechęciło to małego kota, który po chwili rozpoczął ponowną gonitwę. Podobno, koty mogą być uznawane za symbole szczęścia, co w tych okolicznościach wspaniale wróży. Niezapomniane wrażenia ze ślubu pozostaną na zawsze. W końcu nie każdy zostaje wybrańcem kota i to jeszcze w dniu swojego ślubu. Jeśli kobieta była zwierzolubem, musiał być to najlepszy ślubny prezent. 

Zobacz zdjęcia: 

kot
thedodo.com, youtube.com — Little Star TV
kot
thedodo.com, youtube.com — Little Star TV

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopak wręczył jej liścik przy zerwaniu. Jego treść bardzo ją zaskoczyła
  2. Tamka 38 – nowy lokal w Warszawie! Instagramowe wnętrza i aż 36 rodzajów ginu
  3. Brwi tych kobiet pokazują, jak ważna jest odpowiednia regulacja. Straciły przez nie cały urok
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie

Źródło: thedodo.com

Poprzedni artykułDostaje alimenty od byłego męża i 500+. „Nie pracuję, bo mi się to nie opłaca”
Następny artykułMama Anny Powierzy zmarła na ciężką chorobę. Aktorka opowiedziała o bolesnym doświadczeniu
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.