Kot wymknął się przez uchylone drzwi w środku nocy. Już po chwili zorientował się, że to był błąd i pożałował tego, co zrobił. Właściciel jeszcze nie wiedział, co stało się jego kotu. Dopiero nagranie z kamer domowych wszystko wyjaśniło!

Ten wieczór nie należał do najcieplejszych, a można nawet powiedzieć, że wiało chłodem. Uchylone drzwi okazały się idealną okazją do ucieczki z domu. Po niedługim czasie kot pożałował swojej decyzji. Właściciel zobaczył na nagraniu dlaczego!

Kot uciekł z domu

Pewnego wieczoru właścicielka kota Katherine Fogg postanowiła zamówić pizzę. Henry, bo tak miał na imię pupil, wyczekiwał, aż przybędzie dostawca. Kiedy kobieta usłyszała dźwięk dzwonka, popędziła do drzwi, uchyliła je i odebrała jedzenie. W tym czasie zupełnie niezauważony kot, wymknął się przez szparę. Kobieta nie zauważyła, że pupil wyruszył na przechadzkę i zajęła się jedzeniem. Kiedy zorientowała się, że nie ma kota, zaczęła go szukać. Już wtedy zwierzak bardzo żałował tego, co zrobił.

Szybko pożałował decyzji

Tej nocy pogoda nie dopisała — było zimno, wietrznie i padał deszcz. Oczywiście, takiego scenariusza nie spodziewał się uciekinier, który po krótkim czasie marzył o możliwości powrotu do domu. Wpatrywał się w okno ciepłego domu, gdzie siedziała jego właścicielka, a on moknął w strugach deszczu na zewnątrz. Kamery zamontowane w domu, które miały spełniać funkcję ochronną, nagrały Henry’ego, który oczekiwał z utęsknieniem na swoją szansę na powrót.

Po kilku godzinach właścicielka zauważyła pupila i wpuściła go do domu. Szybko wtulił się w nią i dziękował, że najgorsze już za nim. Raczej nie powtórzy tego wyczynu!

Zobacz zdjęcia:

kot
facebook.com — fot. screen Katherine Fogg

Kot uciekł przez uchylone drzwi w środku nocy.

kot
facebook.com — fot. screen Katherine Fogg

Po kilku godzinach żałował tego, co zrobił.

kot
facebook.com — fot. screen Katherine Fogg

Po jakimś czasie właścicielka zauważyła, że nie ma jej pupila i wpuściła go do domu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Ile ludzkich lat ma twój pies? Powstał nowy kalkulator, będziecie zdziwieni
  3. Kotek próbuje wejść do góry po ślizgawce. W końcu na ratunek przychodzi jego…
  4. Pies konał godzinami, bo bawił się popularną zabawką. Pogrążona w smutku właścicielka ostrzega wszystkich właścicieli czworonogów

Źródło: thedodo.com

 

Poprzedni artykułNie żyje uwielbiana prezenterka „Love Island”. Miała tylko 40 lat, fani nie mogą uwierzyć
Następny artykułMałżeństwo zdecydowało się na adopcję. Kilka miesięcy później przypadkiem odkryli sekret dziewczynki