Kot, który uwielbia wędrować i poznawać nowych ludzi, zdecydował się na niezwykłą wycieczkę, którą z pewnością zapamięta na długo. Wspinaczkę na słup telefoniczny potraktował jak nowe wyzwanie. Odważny zwierzak postawił na nogi zastępy straży pożarnej i sąsiadów. Co takiego się wydarzyło? 

Kot akurat przemierzał miasteczko, kiedy zauważył bardzo ciekawe miejsce. Stwierdził, że 25-metrowy słup nie jest dla niego przeszkodą. Mógł zobaczyć świat z innej perspektywy i spojrzeć na ludzi z góry.

Kot wspiął się na słup telefoniczny

Nasher, miejscowy ulubieniec to bardzo towarzyski kot. Uwielbia zaczepiać ludzi z okolicy i sprawdzać co raz to nowsze zakamarki miasteczka, w którym mieszka. Czasami przepędzano go za psoty, ale czegoś tak niezwykłego i nieodpowiedzialnego jeszcze wcześniej nie dokonał. Kiedy na swojej drodze napotkał 25-metrowy słup, stwierdził, że idealnym pomysłem byłoby wspięcie się na niego. Tak też zrobił, a ten czyn wywołał niemałe zamieszanie wśród ludzi. 

Akcja ratownicza — zwierzę na słupie telefonicznym

Nasher bez problemu wszedł na słup, ale zejście z niego sprawiło mu niemały problem. Nie potrafił znaleźć odpowiedniej drogi powrotnej. Kiedy mieszkańcy zauważyli, że kot jest na czubku słupa, wezwali służby. Nasher nie robił sobie nic z tego, że stoi na słupie, a nawet wyglądał na zadowolonego. Kiedy przybyli oficerowie Straży Pożarnej, rozpoczęli akcję ratowniczą — podstawili drabinę i delikatnie zdjęli kota. Kot był zdezorientowany i nie rozumiał, czemu człowiek zdjął go ze słupa. Właściciel czworonoga był zachwycony, bo odzyskał swojego przyjaciela. Z pewnością, będzie musiał lepiej pilnować kota, żeby sytuacja jak tak się nie powtórzyła. 

Zobacz zdjęcia:

kot
thedodo.com — RSPCA

Kotek wspiął się na słup telefoniczny.

kot
thedodo.com — RSPCA

Mieszkańcy miasteczka wezwali służby, żeby pomogły kotu zejść na ziemię. 

kot
thedodo.com — RSPCA

Właściciel czworonoga ma nadzieję, że sytuacja nigdy się nie powtórzy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pająk zjada słodkie zwierzątko na oczach ludzi. Widok jest straszny
  2. Thai ridgeback od A do Z. Inteligentny i rodzinny pies
  3. Kot pierwszy raz w życiu widzi iluzję optyczną. Jego reakcję nagrano na wideo, jest genialna
  4. Marki, które nie testują na zwierzętach. Warto kupować ich produkty
  5. Kobieta kupiła chorą rybkę w sklepie. Była w opłakanym stanie, nie uwierzycie co stało się po 4 tygodniach

Źródło: thedodo.com 

Poprzedni artykułPrezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat. Młoda para nie spodziewała się tego, co znajdzie w środku
Następny artykułMichał Szpak w Sopocie oddał hołd Korze. Podbił serca publiczności tym utworem
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.