Kot z zespołem Downa — czy jest to możliwe? Okazuje się, że tak! Chociaż jego wygląd i zachowanie obiegają od przyjętej normy,  to cieszy się dużym zainteresowaniem. Kotek jest bardzo nietuzinkowy, co nie oznacza, że jest w jakikolwiek sposób gorszy. Internauci są nim zakochani.

Kotów na świecie jest wiele i każdy jest inny, nietuzinkowy, ten kociak choruje na zespół Downa. Swoim wyglądem i charakterem zachwyca wiele osób. Kot jest naprawdę niesamowity! Sprawdźcie sami.

Kot z zespołem Downa

Kot ma ponad 800 tys. obserwatorów na Instagramie, jest prawdziwą gwiazdą. W całej Danii nie ma ani jednej osoby, która ma więcej fanów niż ten nietypowy kociak. To niesamowity zwierzak.

kot
fot.Instagram

Pewna rodzina adoptowała kociaka ze schroniska, nie był on zwykłym, szarym burkiem. Kot urodził się bez kości mostka nosa, dzięki czemu wygląda dość nietuzinkową. Co to oznacza? Między innymi brak kości sprawia, że kotek kicha znacznie częściej niż inne koty.

Jego wygląd i zachowanie jest niemożliwe

Jak wpływa zespół Downa na koty? Oprócz nadmiernego kichania ma tendencję do oddawania moczu podczas spania, jednak mimo wszystko jego właściciele bardzo go kochają, a jego problemy zdrowotne nie są dla nich przeszkodą. 

Monty – kot z zespołem Downa, robi totalną furorę w internecie. Internauci z całego świata są nim kompletnie zauroczeni. 800 tys. fanów to nie mała liczba. Czy generuje jakieś zyski? Czy rodzina kota zarabia na nim?

„Na Montim można jednak zarobić mnóstwo pieniędzy”

Michael Bjorn Nielsen, opiekun i właściciel kota, stwierdził, że zarówno on, jak i jego partnerka, żyją dla Montiego, jest on ich sensem życia, robią wszystko wspólnie z nim. Zmienił on na trwałe ich spojrzenie na świat.

kot
fot.Instagram

Właściciel napomniał także, że wspólnie z partnerką próbują zarabiać na kocie, jednak nie osiągnęli, aż takich zarobków jak na chwilę obecną, aby móc zrezygnować ze swojej pracy. Monty ma sklep internetowy, jednak jest to za mała suma. „Na Montim można jednak zarobić mnóstwo pieniędzy, nam to się jeszcze nie udało”.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niesamowity pies. Potrafi wyczuć i znaleźć pieniądze niemal wszędzie
  2. Chłopiec zobaczył swojego psa po 8 miesiącach rozłąki. Nie mógł powstrzymać łez
  3. Badania wykazały, że ludzie całują swoje psy częściej niż partnerów. 52% badanych przyznało też, że woli spać ze zwierzakiem
  4. Niedźwiedź zareagował na kobietę, która pomachała mu z samochodu. Nikt się tego nie spodziewał
  5. Pies wyczuł, że jego pan umiera. Zachował się w niemal ludzki sposób, wyraz jego oczu mówi wszystko
  6. Kot śpi z Tobą w łóżku? Mamy dla Ciebie ważną informację
  7. SCHOROWANA SPRZĄTACZKA Z OLSZTYNA WYGRAŁA 13 MILIONÓW! A TO WSZYSTKO DZIĘKI NIEPOZORNEMU DROBIAZGOWI