Kot miał zostać uśpiony, ponieważ nie mógł zaznać prawdziwego ludzkiego uczucia, a jego wygląd niestety nie każdemu wydawał się być odpowiedni do salonu. Wtedy wydarzyło się coś, w co trudno uwierzyć – ludzkie uczucia po raz kolejny pokazały, że nie można tracić nadziei.

Ta historia jest dowodem na to, że człowiek może być zarówno najgorszym wrogiem, jak i najlepszym przyjacielem! Rudy kocur BenBen nie miał szczęścia do ludzi – przez swój wygląd, który był wynikiem poważnych obrażeń, nie był typowym kotem z portretu czy Instagrama. Nikt nie łudził się, że BenBen zostanie adoptowany ze schroniska. Coś niesamowitego wydarzyło się, gdy kot miał zostać uśpiony…

Dlaczego kot BenBen miał zostać uśpiony?

Kot BenBen miał zostać uśpiony ze względu na jego zły stan zdrowia, który był wynikiem jego spotkania z niebezpiecznym i znacznie większym zwierzęciem. Kocur miał odgryzione ucho i zraniony pyszczek i to właśnie ze względu na jego wygląd ludzie niechętnie chcieli zająć się jego adopcją ze schroniska.

Zwierzak został jednak objęty opieką przez organizację praw zwierząt, która chętnie zajęła się opatrywaniem jego zranionej łapki i zmęczonym kręgosłupem. W ten sposób mógł się stać atrakcyjniejszy dla potencjalnych właścicieli, którzy przychodzili do placówki w British Columbia. Niestety, kot nie zaskarbił sobie sympatii wielu osób, a tym samym, według polityki schroniska, miał zostać uśpiony.

Zwierzak znalazł nowy dom

Zabieg eutanazji był już zaplanowany. Na 24 godziny przed planowanym uśpieniem BenBena stał się cud! Ktoś zakochał się w uroczym rudzielcu i postanowił go adoptować. Kocur po przejściach i z zaplanowaną eutanazją znalazł kochający dom – takie historie tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że nigdy nie należy tracić nadziei! A co wy myślicie o historii BenBena?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kot
Fot.: benbencatcat/ Instagram

Futrzak BenBen może mówić o prawdziwym szczęściu! Choć został pogryziony przez dzikie zwierzęta, to w końcu odnalazł miłość!

kot
Fot.: benbencatcat/ Instagram

Smutny wzrok pupila jest spowodowany doświadczeniami, które przeżył. Jesteśmy dla niego pełne podziwu!

kot
Fot.: benbencatcat/ Instagram

Przerażone spojrzenie futrzaka to znak dla obecnych właścicieli, że jeszcze dużo pracy przed nim

kot
Fot.: benbencatcat/ Instagram

Kocur BeBen odzyskuje siły na poduszce przygotowanej specjalnie dla niego. Wygląda uroczo!

kot
Fot.: benbencatcat/ Instagram

Przyznajcie, że zwierzak BenBen prezentuje się wyjątkowo uroczo! Mamy nadzieję, że tak będą wyglądać każde jego kolejne święta!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bezdomny kot prosi o jedzenie, ale nigdy go nie je. Kobieta śledziła go i odkryła sekret
  2. Kot uratował dziecko przed niebezpiecznym psem. Niesamowity koci obrońca [WIDEO]
  3. Rekordy Guinessa kotów. Imponujące kocie rekordy z całego świata

źródła: podaj.to

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.