Kot, który zniknął, wybrał nietypowe miejsce na spędzanie czasu poza domem. Właściciel martwił się o niego, ale nie spodziewał się, że znajdzie go w takim stanie. To, co robił, jest zadziwiające. Trafił do raju dla kotów. 

Właściciel kota zastanawiał się, co stało się z jego pupilem, gdy zniknął. Nie spodziewał się, że znajdzie go w tym miejscu. Zabawne wideo robi furorę w sieci, rozbawiając internautów do łez. 

Kot zniknął na jakiś czas

Charakterystyczny pręgowany kot zniknął właścicielowi. Zastanawiał się, gdzie może być jego pupil, kiedy ten urządził sobie świetny kącik zabaw w sklepie z artykułami dla zwierząt. Został nagrany, kiedy tarzał się, wycierał i przytulał do produktów z kocimiętką. Futrzak wyglądał przezabawnie, a jego harce były niezwykle intensywne. Właściciel sklepu zdecydował, że nie będzie wyciągał konsekwencji z zachowania kota, który wtargnął na teren jego sklepu i zachował się jak prawdziwy wandal. No cóż, czego nie wybacza się kotu?

Działanie kocimiętki

Podobno, tylko 1/3 kotów reaguje na magiczne działanie kocimiętki. Chętnie tarzają się w niej, jedzą i wycierają. Zachowania są różne — albo uspokajają się, albo szaleją do granic możliwości. Kocimiętka to popularny wabik na koty, które go uwielbiają, ale i roślina używana w ziołolecznictwie. Ma silne działanie, ale krótkotrwałe. Koty zostają zaczarowane przez kocimiętkę na około 10 minut. Futrzak ze sklepu uległ czarowi kocimiętki i z pewnością zalicza się do 1/3 kotów, które ją uwielbiają. 

Zobacz wideo:

kot
youtube.com — fot. screen
SensualCat

Kot zniknął na jakiś czas. Okazało się, że bawił się w sklepie z artykułami dla kotów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Szczeniak chwilę po urodzeniu został włożony do kojca z kociętami. Kocica zareagowała natychmiast
  3. Ukryta kamera uchwyciła niecodzienne zdarzenie. Kot został zaatakowany przez 6 psów i wygrał
  4. Wszyscy myśleli, że ten pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się zupełnie inna
  5. Pies cały czas patrzył się na brzuch właścicielki i warczał. Niebywałe, że lekarze to przeoczyli

Źródło: tweetcat.net

 

 

 

Poprzedni artykułAnna Jantar nagrała swój wielki hit dokładnie rok przed tragicznym lotem. „Mówiła, że to wielki numer w jej karierze”
Następny artykułMałgorzata Kożuchowska ma za sobą trudne chwile: ”Stałam się wiecznym, chodzącym wyrzutem sumienia”
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.