Kot i zdjęcie ślubne — to mógł być wspaniały pomysł. Wielu zakochanych czeka lata na ślub i jest to dla nich zwieńczeniem miłości. Ceremonia i przyjęcie weselne jest zazwyczaj szczegółowo zaplanowane, a para młoda dąży do perfekcji i tego, żeby dzień zaślubin stał się taki, jak sobie wymarzyli. Niestety, nie przewidzieli, że kot również zechce być gwiazdą tego dnia.

Podobnie było tym razem, para nowożeńców, którzy dopiero co powiedzieli sobie sakramentalne tak, cieszyła się chwilą i błogim stanem. Postanowili uczcić to, co się wydarzyło i upamiętnić ten dzień, ale nieznajomy kot zepsuł wszystko. Postanowił wkroczyć w najmniej oczekiwanym momencie i przyłączyć się do pary młodej.

Kot zniszczył zdjęcie ślubne

Ten dzień miał być wyjątkowy — i z pewnością był, dzięki niesfornemu kotu. Para młoda, która dopiero co ślubowała sobie miłość i wierność postanowiła uwiecznić ten moment i zrobić sobie zdjęcie. Pani w białej sukni i mężczyzna w garniturze wyglądali wspaniale, dostojnie i elegancko. Fotograf miał zrobić zdjęcie pary, która stała w czułych objęciach, kiedy wkroczył niespodziewany, nieproszony gość. Gdyby nie on, zdjęcie na tle wzgórz byłoby pięknym wspomnieniem zatrzymanym na papierze, a okazało się kompletnym rozczarowaniem. Koty są niezwykle słodkie, ale poza przybrana przez pupila, pozostawia wiele do życzenia. 

Zdjęcie z kotem w nietypowej pozie

Para szykowała się do ujęcia, kiedy przed obiektyw wbiegł kot i zasłonił ich swoim ciałem. Myślę, że mogłoby być pięknie, gdyby nie fakt, że kociak pokazuje siebie tyłem, a jego ogon jest uniesiony wysoko. Para czule się obejmuje, a kot jest zaskoczony i ogląda się gdzieś, jakby czegoś szukał. Nie wiadomo co przywiodło kota w to miejsce, ale z pewnością para nie zapomni zdjęcia z kotem. Takiego zdjęcia ślubnego nie ma nikt inny. 

Zobacz zdjęcia:

kot
instagram.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Płaca minimalna nie pasuje związkom. Jest apel do rządu
  2. Każdego ranka przed drzwiami domu znajduje piękne różowe kwiaty. Nie może ukryć wzruszenia, gdy dowiaduje się kto je tam zostawia
  3. Mężczyzna miał dwa koty. Gdy jeden z nich zmarł jego sąsiad wyjawił wzruszający sekret
  4. Kot ma uroczego brata bliźniaka. Oboje mają różnokolorowe oczy
  5. Karl Lagerfeld zostawił swojej kotce fortunę. Do podziału jest aż 300 milionów dolarów
  6. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia
  7. Zaadopotowali małego, słodkiego szczeniaczka. Po kilku miesiącach z przerażeniem patrzyli, jakie zwierzę z niego wyrasta

 

Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.