Kot i mężczyzna, o których chcemy wam opowiedzieć, stali się prawdziwymi gwiazdami Internetu. Sławę przyniosło im zdjęcie, które jakiś czas temu pojawiło się na Twitterze. Kadr ten wywołuje ogromne emocje, których nie da się opisać słowami. Tego zdecydowanie nie możecie przegapić.

To, że właściciele kociaków potrafią stracić dla nich głowę, chyba nikogo nie dziwi. Futrzaki stają się dla nich całym światem, bez których nie są w stanie wyobrazić sobie życia. Nie bez przyczyny coraz częściej słyszy się, że to kot jest najlepszym przyjacielem człowieka. Najlepszym dowodem tych słów jest zdjęcie, które w sieci wywołało furorę.

Kot i mężczyzna na wspólnym zdjęciu

Ten duet sprawił, że w sieci zawrzało, a lawinie komentarzy nie było końca. Okazuje się, że ogrom miłości i uczucia, jakim obdarzają właściciele swoich czworonożnych przyjaciół… z łatwością można ukazać za pomocą fotografii.

Kot
Twitter.com @9dgkn

Kot i mężczyzna to niezawodny duet. 

Poruszający obraz, który chcemy wam dziś zaprezentować, uchwycony został w jednym autobusów komunikacji miejskiej w Turcji. Co takiego pojawiło się na kadrze, który cieszy się tam ogromną popularnością? Pan z ogromną czułością patrzy i uśmiecha się do… swojego kotka. Nie wiadomo, czy jest on jego właścicielem, czy dopiero się poznali. Jednak spojrzenia, które sobie posyłają, naszym zdaniem świadczą o długiej i bliskiej relacji

Internauci nie mogli wyjść z zachwytu

Z chwilą, gdy zdjęcie pojawiło się w sieci, użytkownicy Twittera nie potrafi ukryć swojego zachwytu. To właśnie dlatego pozytywnym komentarzom nie było końca. Nie bez przyczyn otrzymało ponad 30 tysięcy polubień.

-Zdjęcie jest najlepszym dowodem na to, że koty są niezastąpionymi kompanami życiowymi- napisała jedna z kobiet.

-To niesamowite. Tyle miłości i uczucia na jednym zdjęciu. Jestem zakochana- dodała kolejna.

-Czy prawdziwa i bezgraniczna miłość istnieje? Patrząc na tę fotografię nie mam wątpliwosci, co do odpowiedzi- spuentowała ostatnia. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:


 

Pod zdjęciem posypał sie ogrom polubień. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zanim wejdzie w życie, spłać wszystko. Inaczej nowe prawo doprowadzi cię do RUINY
  2. Agata Duda nie będzie zachwycona. Projektantka ostro powiedziała, co myśli o jej wizerunku
  3. Wmówili jej, że jej dziecko urodziło się martwe. Dopiero po latach poznała bolesną prawdę
  4. Młody gwiazdor przyznał, że kariera wpędziła go w uzależnienie. „Każdego dnia byłem naprawdę bardzo pijany”
  5. Dziecko zrzuciło psa z balkonu. Jeszcze gorzej zachowali się jego rodzice, karygodne zachowanie
Poprzedni artykułCzym płyn micelarny różni się od toniku? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości
Następny artykułKayah miała operację plastyczną. Gwiazda wyznała, że po miesiącu zdjęto jej szwy i bandaże „Męczyłam się”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.