Kot w naszych czasach staje się równoprawnym członkiem rodziny. Toteż kiedy odchodzi, trudno się dziwić, że jego właściciele przeżywają prawdziwą żałobę po ukochanym zwierzęciu. Śmierć zwierzaka szczególnie dotknie dzieci. Tak właśnie było w tym przypadku. Na całe szczęście, jego los był łaskawy dla tej rodziny. 

Niektórzy wciąż traktują silne przywiązywanie się do zwierząt, szczególnie kotów, za coś nowego, współczesnego, jednak wiemy dokładnie, że już starożytni Egipcjanie nadawali swoim zwierzakom imiona takie jak Mruczek. Kot będący pełnoprawnym członkiem rodziny to normalna rzecz, tak samo jak ból po jego stracie. Los zesłał jednak tej rodzinie prawdziwą niespodziankę.

Kot odszedł z powodu starości

Charlie był z tą rodziną już od 9 lat, kiedy urodził się im synek. Kot zawsze był przy maluchu i poważnie potraktował swoją rolę obrońcy. Zawsze był przy dziecku, potrafił się z nim kąpać, spać przy maleństwie. Był pełnoprawnym członkiem rodziny i najlepszym przyjacielem kota.

Niestety, nadszedł jego czas i Charlie odszedł w wieku 15 lat. Rodzina, z którą spędził tak dużo czasu, a przede wszystkim ich 6-letni syn, z którym kot tak bardzo się przyjaźnił, pogrążyła się w smutku. Rodzice powiedzieli chłopcu, że kiedy nadejdzie czas, by ich rodzina przygarnęła następne zwierzę, Charlie wyśle im następnego kotka. 

Niezwykłe spotkanie

Któregoś dnia, niedługo po tym, jak odszedł Charlie, pod domem rodziny pojawił się rudy, puszysty kot. Zwierzę od pierwszego momentu wydawało się niezwykłe przyjazne, łasiło się do mamy i siadało jej na kolanach. Kiedy kot pojawił się kolejny raz z rzędu i wyglądało na to, że zaczyna się zadomawiać, kobieta pokazała go synkowi.

Chłopiec i rudy kot natychmiast przypadli sobie do gustu. Para była dobrana wręcz idealnie!  Jego pojawianie się zdecydowanie pomogło dziecku w uporaniu się z żałobą po ukochanym rodzinnym kocie. Niektórzy wierzą nawet, że to prawdziwa reinkarnacja ich pierwszego, wiernego zwierzaka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kot
youtube.com/user/TheDodoSite

Charlie był z nimi od lat. 

kot
youtube.com/user/TheDodoSite

Zawsze opiekował się chłopcem. 

kot
youtube.com/user/TheDodoSite

Chłopiec był podekscytowany pojawieniem się nowego kota!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna myślał, że znalazł kamień. Podniósł go, a prawda okazała się zupełnie inna
  2. Właściciele uznali go za najbrzydszego psa na świecie i porzucili. Zwierzę przetrwało i dziś ma niewiarygodne życie
  3. 10 kotów przyłapanych w bardzo dziwnych sytuacjach. Numer 8 wprawi was w osłupienie
  4. 99% osób się poddaje, niemożliwe. Na zdjęciu chowa się pies, widzisz go?

źródła: thedodo.com

Poprzedni artykułAlżbeta Lenska w żałobie. Kolejny bolesny cios w życiu aktorki
Następny artykułGrażyna Torbicka nie dała się zmienić sławie. „Dosyć szybko zorientowałam się, dokąd ta droga prowadzi”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego