Kot to zwierzę samodzielne i chadzające własnymi ścieżkami. Z pewnością nie przepada za tym, kiedy ktoś ustala granice jego wolności, na przykład zamykając go w klatce. W takiej sytuacji kot nie zawaha się, by wyrazić swoje niezadowolenie, na przykład konsekwentnym, głośnym, całonocnym płaczem. Jak się okazuje, niektóre zwierzęta potrafią być jeszcze sprytniejsze.

Nie wiemy za jakie zbrodnie, ale ten kot został zamknięty w klatce. Mógłby być on u weterynarza albo — niestety — w schronisku, na co wskazuje wiele klatek dookoła. On nie miał jednak zamiaru poddać się spokojnie temu wyrokowi. Postanowił wziąć sprawy w swoje łapki i wydostać się z więzienia.

Nie podejrzewała, co robi jej kot

Za pierwszym razem, kiedy zamknięty w klatce kot znalazł się magicznie poza nią, jego właścicielka nie mogła uwierzyć w to, co się stało. Podejrzewała członków rodziny o to, że wypuścili zwierzę i teraz nie chcą się przyznać. Niestety, chociaż kot nie chciał być w klatce, jako trzeba było go przewieźć do weterynarza.

kot
himavideos on YouTube

W lecznicy jednak powtórzyła się ta sama sytuacja. Kot grzecznie siedział w klatce, aż weterynarz na chwilę spuścił z niego wzrok. Kiedy po niego wrócił, klatka była pusta, a zwierzę zwiedzało całą lecznicę. Weterynarz postanowił zbadać ten niezwykły przypadek. Znowu zamknął kota, tym razem naprzeciwko klatki umieszczając kamerę.

Nagranie wszystko wyjaśniło

Dzięki temu, co uchwyciła kamera, bardzo szybko stało się jasne, że kotu nikt nie asystuje w jego ucieczkach. Zwierzę potrafiło zrobić coś dużo bardziej imponującego niż przekonać do siebie człowieka. Na nagraniu widocznie widzimy jak kot, sam, z wnętrza klatki otwiera sobie jej drzwi.

Biały kotek nie traci czasu. Kiedy tylko dostrzega możliwość, szybko zabiera się za majstrowanie z zamkiem. Ten, dość szybko mu ulega — w końcu kot jest już prawdziwym zawodowcem.

ZOBACZ NAGRANIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Uważaj podczas zakupów. W popularnych sieciówkach bezczelnie cię oszukają
  2. Mężczyzna kupił piękny dom. Poczuł niepokój i zaczął kopać w ogrodzie, odkrył prawdę
  3. Agata Duda zachwyciła w Tokio. Pierwsza Dama nigdy nie wyglądała tak modnie i stylowo ZDJĘCIA
  4. Kobieta ciągnie psa na smyczy tak, że prawie go dusi. To, jak zareagował przechodzień zasługuje na oklaski
  5. Mama była przekonana, że sfotografowała ducha leżącego przy jej małym dziecku. Prawda okazała się zaskakująca
  6. Media obiegła smutna wiadomość o synowej Katarzyny Dowbor. Fani są zmartwieni

źródła: himavideos/YouTube

Poprzedni artykułBracia od zawsze cierpieli na ślepotę barw. W końcu dostali specjalne okulary, a ich reakcje nagrano
Następny artykułOjciec po aborcji: „W imię jakiego Boga mieliśmy rodzić kalekie dziecko?”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego