Kot, którego kobieta znalazła na śmietniku wymagał natychmiastowej opieki. Nie mogła zostawić go samego, bo wiedziała, że sobie nie poradzi. Sądziła, że to zwykły kot, ale gdy dowiedziała się prawdy, zaniemówiła.

Gdy znalazła małego kotka, od razu wiedziała, że powinna mu pomóc. Szybko ruszyła na ratunek maleństwu, które nie poradziłoby sobie bez opieki. Dopiero później dowiedziała się o nim czegoś, co sprawiło, że straciła przytomność! To nie był zwykły kot.

Kot znaleziony na śmietniku

Kobieta znalazła małego kociaka, który mógł mieć zaledwie kilka dni – był jeszcze ślepy. Postanowiła zabrać go do weterynarza, aby ocenił jego stan zdrowia. Okazało się, że miał złamaną nogę, a w drugą z nich wdała się gangrena i trzeba było ją amputować.

Jego życie zaczęło się tragicznie — od wyrzucenia na śmietnik i doznania poważnych obrażeń, które niosą skutki na całe życie. Wszystko, co spotykało go dotychczas było okrutne, ale z pomocą przyszła mu nieznajoma kobieta, która odmieniła jego życie. 

Okazało się, że to nie był zwykły kot

Kobieta przeżyła szok, kiedy okazało się, że nie jest to zwykły kot, ale unikatowy zwierzak, który jest niesamowicie rzadkim przypadkiem! To tak zwany samiec tricolor — tylko jeden na 3000 urodzeń może być tricolorem. Co to jest tricolor? To unikalne umaszczenie, które składa się z trzech różnych barw futerka. Dodatkowo zazwyczaj to samice, nie samce rodzą się z takim umaszczeniem.

Kobieta była tak zaskoczona, że zemdlała z wrażenia. Nie wiadomo, co działo się później z kotem, ale z pewnością z takimi warunkami, wyrośnie na wspaniałego pupila. Początek jego życia był trudny, ale miejmy nadzieję, że jego dalsza część będzie szczęśliwa!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
fot.likemag.com

 

ZOBA

kobieta
fot.likemag.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. 6-letnia córka po powrocie z religii wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Kobieta od razu pojechała do szkoły
  3. 13-letnia dziewczynka została skrzywdzona przez mężczyznę. Po powrocie ze szpitala czekał na nią list
  4. Gwiazda TVN zrezygnowała z opieki nad córeczką? „Możecie mnie osądzać”
  5. Ogromny pies przyłapał małego bezbronnego kotka. Kamera uchwyciła ich spotkanie, nie da się powstrzymać łez
Poprzedni artykuł„Mój mąż nie wie, że mam kochanka, a kochanek, że mam męża. To układ idealny”
Następny artykuł51-letnia piosenkarka pochwaliła się zdjęciem swoich bliźniaków. Chłopcy 9 lat temu przyszli na świat dzięki in vitro
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.