Kot zatrzasnął dwóch mężczyzn na balkonie. Zwierzę tak skutecznie zamknęło drzwi, że nie obyło się bez pomocy specjalnych służb. Mimo że zatrzaśnięci próbowali na wszelkie sposoby się wydostać, nie było innej rady. Na pomoc musiała przybyć sama straż pożarna. Pupil zasadził pułapkę idealną. Takiego finału domownicy z pewnością nie mogli przewidzieć.

Kot zatrzasnął lokatorów na balkonie. Zwierzę zrobiło to w tak umiejętny sposób, że walka z zamkniętą klamką była niemożliwa. Mężczyźni musieli wezwać straż pożarną, na miejsce przyjechały aż dwa zastępy tych służb.

Kot zatrzasnął lokatorów na balkonie

Właściciel mieszkania razem ze swoim znajomym wyszli na balkon, przymknęli drzwi zapobiegawczo, żeby zwierzak nie mógł wyjść z nimi. Balkon bowiem nie był zabezpieczony. Każdy właściciel kota woli, żeby jego pupil nie wychodził na balkon, zwierzę przecież może spaść.

Kociak właściciela siedział na parapecie, chcąc zerknąć, co robi jego właściciel, oparł się całym swoim ciałem o klamkę i w ten sposób przekręcił ją tak, że drzwi się zamknęły. Zszokowani mężczyźni próbowali otworzyć drzwi, jednak na próżno. Dodatkowo mieszkanie było zamknięte od wewnątrz na klucz, dlatego proszenie o pomoc sąsiadów również nie wchodziło w grę.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Dorota Gardias przerwała milczenie. Wydała oświadczenie o stanie zdrowia, fani porażeni
  2. Magdalena Ogórek na wizji w TVP Info zaskoczyła widzów. „Zemdlałabym tutaj w studiu”
  3. Ogromna tragedia, nie żyje uwielbiany aktor. Ciało mężczyzny znaleziono w domu

Straż pożarna ratuje lokatorów w opresji

Mężczyźni utknęli na balkonie na pierwszym piętrze w bloku. Nie mieli wyjścia i postanowili wezwać straż pożarną. Na miejsce przyjechały dwa zastępy strażackie z OSP Stare Bielsko i strażacy z JRG-2 w Bielsku-Białej. Akcja poszła bardzo sprawnie. 

Strażacy wspięli się po drabinie i za pomocą śrubokrętu podważyli zamek balkonowych drzwi. W ten sposób uwięzieni mogli wejść do mieszkania. Zabawna sytuacja będzie kosztować właściciela wymianę drzwi balkonowych. Jeden z internautów zabawnie skomentował całą sytuację:

-Nawet koty mają dość trzymania ludzi w domach.

Trudno się z nim nie zgodzić.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Zachowanie niesfornego pupila zmusiło do interwencji dwa zastępy straży pożarnej. 

kot
fot.pexels.com

Koty potrafią czasem dać nam popalić. Choć zwierzak prawdopodobnie nie zrobił tego celowo, narobił swojemu panu sporo kłopotu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ola Kwaśniewska w końcu się przyznała. Cudowna nowina
  2. Władze parku wydały ważny komunikat. Zmiany w obostrzeniach będą wyglądały inaczej
  3. Dziś Światowy Dzień Uśmiechu. Co wywołało u was uśmiech?
  4. Od przedszkola do Opola furtką do sławy. Kto pamięta jakie gwiazdy występowały w programie TVP?
  5. Magda Narożna z „Pięknych i Młodych” dotyka biustu tajemniczej kobiety na ulicy. Nie wiedziała, że robią jej zdjęcia
  6. Porażające, jakie rzeczy działy się na planie „Janosika”. Anna Dymna opowiedziała o pamiętnej scenie bankietu, z jedzeniem stała się okropna rzecz

źródło: polsatnews.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl