Kot to jedno z piękniejszych zwierząt, które skradło serce niejednego człowieka! Ich wspaniałe harce i przeróżne pomysły podbijają świat internetu. Nie ma ludzi, którzy nie zakochaliby się w filmach ze słodkimi kociakami, a ten kot jest naprawdę wyjątkowy!

Ten kot jest naprawdę niezwykły. Jego uroda wyróżnia go z tłumu. Wszystko przez oczy o lazurowym kolorze, które hipnotyzują każdego, kto tylko w nie spojrzy! Rudy kolor sierści kota o imieniu Buggy tylko uwydatnia niezwykłą barwę oczu. 

Kot o niesamowitych oczach

Niesamowity kot o nietypowej urodzie pochodzi z Irlandii. Buggy podbija świat dzięki swoim pięknym oczom o błękitnym kolorze. Jego profil na Instagramie obserwuje 56,2 tysięcy osób, które śledzą jego losy.

Buggy chętnie pozuje do zdjęć w przeróżnych miejscach i w różnym czasie – podczas drzemki, pomagając swojemu właścicielowi w kuchni, przy porannym myciu, ziewaniu i jedzeniu. Ten kot jest naprawdę słodki – z każdym obejrzanym zdjęciem bardziej się zakochujemy!

Kocie oczy: fakty

Kolor oczu kota zależy od melaniny. Im więcej melanocytów, tym więcej produkowanej jest melaniny i tym ciemniejszy będzie kolor oczu kota. Najciemniejszy kolor oczu u kota to głęboka miedź. Koloru oczu kota nigdy nie można przewidzieć, ponieważ decydują o nim geny, a na podstawie oczu rodziców kota nie da się dokładnie ustalić barwy oczu kociaka.

Koty rasowe mają zazwyczaj intensywniejszy kolor oczu ze względu na standardy, które je obowiązują. Hodowcy dobierają rodziców tak, by maksymalnie zwiększyć prawdopodobieństwo pożądanego koloru oczu. Tajemnicą niebieskich oczu u kotów jest mała ilość komórek barwnikowych w tęczówce i światło, które się w niej odbija. 

Zobacz zdjęcia:

kot
instagram.com – buggy_supercat

Kociak o błękitnych oczach podbija Instagram. 

kot
instagram.com – buggy_supercat

Jego profil obserwuje prawie 57 tysięcy osób.

kot
instagram.com – buggy_supercat

Niesamowity futrzak z Irlandii podbija świat! Piękny, prawda?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suczka trafiła do weterynarza. Własciciel miał dopuścić się niewybaczalnych czynów
  2. Najdroższy kot świata kosztował 150 tysięcy złotych. Little Nicky został sklonowany
  3. Zając trafił pod opiekę specjalistów. Dzieci poważnie go zraniły
  4. Pies zaczął wysyłać sygnały. Dzięki nim rodzice odkryli, że pod ich nieobecność dziecku dzieje się krzywda
  5. Pies wiedział, że to ostatnie chwile, przyprowadzili go na łoże śmierci pana. Nie był w stanie opanować emocji

Źródło: koty.pl, instagram.com

 

Poprzedni artykułDanuta Wałęsa zdradziła, co naprawdę myśli o Agacie Dudzie. Jej słowa przejdą do historii
Następny artykułKsiądz wygłosił piękne kazanie na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. „Kochał życie, a życie kochało jego”
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.