Kot trafił do kliniki. Ukryta kamera zarejestrowała, co dzieje się w lecznicy zwierząt, kiedy nikt się temu nie przygląda. Spodziewalibyście się takiego zachowania po pani weterynarz? Wszyscy są szczęśliwi, że to zachowanie lekarki udało się uchwycić na taśmie. 

Nasze zwierzaki to dla wielu osób ich oczko w głowie i ukochany członek rodziny. Dawno już przeminęły czasy, kiedy ktoś się temu dziwił. Z tego też powodu, kiedy pozostawiamy futrzaka u weterynarza, spodziewamy się, że zostanie mu tam zapewniona profesjonalna, specjalistyczna opieka. Pewnie wielu z nas chciałoby, żeby na wszelki wypadek była tam zamontowana ukryta kamera. Jakie warunki miał kot?

Ukryta kamera zarejestrowała całą prawdę

Kiedy to nagranie pojawiło się w Internecie, szybko zrobiło furorę. Zostało nagrane w jednej z lecznic weterynaryjnych przez jednego z jej pracowników. Osoba trzymająca kamerę najpierw szybko przesuwa jej wizją po klatkach z kotkami, serwując nam już na samym początku rozbrajające miauknięcie jednego z nich.

Na początku film jest bardzo niewyraźny. 

Następnie kamera przesuwa się w stronę następnego pomieszczenia. Dobiega z niego muzyka, słyszalny jest także czyjś śpiew. Wszystko kręcone jest z ukrycia, tak, żeby znajdująca się tam weterynarz, nie zorientowała się, że jest nagrywana. 

  1. Dzikie zwierzę grasuje pod Włocławkiem. Wystosowano apel, służby wciąż próbują je schwytać
  2. Mężczyzna rozbił ferrari za 1,8 mln zł. Policjanci nie dowierzali, słysząc powód
  3. Beagle wąchał i lizał po nosie panią. Kobieta u lekarza poznała druzgocącą prawdę

Weterynarz i kot nagrani

Kiedy w końcu widzimy co dzieje się w pomieszczeniu, wszystko staje się jasne — ta kobieta naprawdę kocha swoją pracę. Kobieta tańczy, podśpiewując, trzymając przez sobą małego kotka, tak jakby tańczyli wspólnie. Maluch wpatruje się w nią wielkimi oczami. Osoba nagrywająca wycofuje się, śmiejąc się pod nosem.

Każdy z nas może sobie tylko życzyć, żeby nasze zwierzęta zawsze trafiały pod opiekę osób, tak je kochających, jak ta kobieta. Takich weterynarzy właśnie potrzebujemy i takim ufamy. 

ZOBACZ NAGRANIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Choć trudno uwierzyć, na zdjęciu jest żaba. Wyzwanie doprowadza internautów do szału, tylko wybitnie bystre osoby ją widzą
  2. Na obrazku ukrył się kot. Tylko 1 na 100 osób potrafi go znaleźć
  3. Słodki mops nie może się obudzić. A wy jesteście gotowi na nowy dzień?
  4. Porażający widok podczas narodzin świni. Zwierzę urodziło się z ludzką twarzą, jest nagranie
  5. Kto oglądał „Małego Pingwina Pik-Poka”? Nie rozstawał się ze swoim różowym szalikiem na krok
  6. Psy uratowane z Radys pilnie potrzebują nowych domów. Nie należy obawiać się kosztów leczenia zwierzaków
Poprzedni artykułNiewiarygodne, jakie znaczenie ma każda ze stron folii aluminiowej. Niewiedza może mieć katastrofalne skutki
Następny artykułDavines The Restless Circle – maska przeciw łamaniu się włosów
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.