Kot ten jest prawdopodobnie największym szczęściarzem na całym świecie! Doświadczył zaszczytu, o jakim jego inni futrzani przyjaciele mogliby jedynie pomarzyć. Pewnie wam też będzie ciężko w to uwierzyć, ale miał on okazję stanąć na ślubnym kobiercu przy boku swojego właściciela.

O tym, że zakochani w swoich pupilach właściciele miewają różne pomysły, niejednokrotnie mieliśmy okazję się już przekonać. Tym razem jednak mężczyzna ten przeszedł najśmielsze oczekiwania. A w dniu ślubu Para Młoda miała sporą konkurencję, jeśli chodzi o bycie gwiazdą wieczoru.

Kot został drużbą

I to na ślubie swojego ukochanego właściciela. To dopiero wyróżnienie, zgodzicie się? Mamy pełną świadomość, że to brzmi dość niewiarygodnie, ale takie sytuacja naprawdę miała miejsce. Co więcej, dumny ze swojego pupila właściciel z ogromną przyjemnością podzielił się z obserwatorami zdjęciami z tego wydarzenia. W końcu takie wydarzenia nie dzieją się codziennie.

Kot
Facebook.com @Aaron’s Animals

Kot dostąpił prawdziwego zaszczytu. 

Aaron Benitez nie wyobrażał sobie, aby w dniu ślubu zabrakło jego prawdziwego przyjaciela, mowa tu oczywiście o kocie, Księciu Michaelu. Nie bez przyczyny mężczyzna prowadzi swój autorski kanał na Youtubie, na który wrzuca wszelkie dokonania swojego pupila.

Stał się prawdziwa gwiazdą ceremonii

– Gdy szukaliśmy miejsc, głównym priorytetem było pozwolenie na obecność kota – wspomina dumny Pan Młody. 

Kiedy Państwo Młodzi wbierali firm cateringową musieli mieć pewność, że zaserwują oni łososia, który jest jedną z ulubionych potrawą kociaka. W obowiązkowym repertuarze DJ’a znajdowała się natomiast piosenka Who Let the Dogs Out.

To jednak nie wszystko. W tym wielkim dniu zwierzak z dumą prezentował się w szytym na miarę kocim smokingu, który pasował do stylizacji Pana Młodego. 

– Jako drużba dbał o rozrywkę i energię wszystkich na weselu – puentuje Aaron. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kot
Facebook.com @Aaron’s Animals

Czworonóg był prawdziwą gwiazdą wesela. 

Kot
Facebook.com @Aaron’s Animals

Nikt nie potrafił przejść obok niego obojętnie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Każą opłacać udział w 500 plus. Inaczej ŻEGNASZ program
  2. Dziecko to marzenie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda zdradziła, kiedy powitają nowego członka rodziny
  3. Znana gwiazda schudła po ciąży 45 kilogramów. Jej dieta zadziwia
  4. Kultowa aktorka straciła mamę w bolesnych okolicznościach. Gwiazda o szczegółach jej śmierci dowiedziała się z gazety
  5. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesora
  6. Ta 20-latka wzięła ślub ze swoim „martwym” ukochanym. Zdjęcia z wesela zszokowały ludzi z całego świata
Poprzedni artykułOlga Frycz po raz pierwszy pokazała twarz córeczki. Fani nie kryją zachwytu nad pociechą aktorki
Następny artykułGwiazdor ”Rancza” przeszedł poważną operację. ”Cały czas jest rehabilitowany”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.