Kot i pies na pierwszy rzut oka wydaje się kiepskim połączeniem. Powszechnie wiadomo, że przedstawiciele tych dwóch gatunków nie pałają do siebie miłością. Jednak nie w każdym przypadku tak jest. To nagranie z powitania zwierząt, które przez długi czas się nie widziały, najlepiej dowodzi tego, że może być zupełnie inaczej! Sami zobaczcie.

Nie każde zwierzę jest takie samo — to dotyczy również całych gatunków. To oznacza, że chociaż stereotypowo kot i pies raczej się nie lubią, wcale nie oznacza to, że musi być tak w każdym przypadku. W zależności od tego, jak długo się znają i jakie mają charaktery, zwierzęta mogą się nawet uwielbiać. 

Kot i pies nie widziały się przez 10 dni

Każdy, kto ma zwierzę, zna dokładnie te momenty, kiedy to nasz pupil nie widział nas przez dłuższy czas i musi po prostu wyrazić swoje niezadowolenie z tego faktu. Pewnie wiele osób będzie zaskoczonych, ale dokładnie takie samo zachowanie można zobaczyć w wideo, którego bohaterami są kot i pies!

Na nagraniu widzimy psa, który cierpliwie stoi w miejscu, podczas gdy widocznie zaaferowany kot „przytula” go i wylizuje jego szyję. Kot bowiem nie widział swojego przyjaciela przez całe 10 dni. Najwyraźniej musiał przez ten czas bardzo tęsknić, jeśli sądzić po jego reakcji. 

  1. Owczarek niemiecki cały czas wygląda jak słodki szczeniaczek. Jego zdjęcia sprawiają, że można się rozpłynąć
  2. Dlaczego psy próbują lizać nas po twarzy? Nie każdy opiekun pozwala swojemu zwierzakowi
  3. Wyjątkowy wygląd pozwolił mu znaleźć dom. Dziwny pyszczek kota okazał się jego wielkim atutem

Czy pies i kot mogą się przyjaźnić?

Kot i pies jak najbardziej mogą się przyjaźnić. Jeśli zwierzęta będą się dobrze znały, będą do siebie przyzwyczajone od najmłodszych lat, to nie powinno być z tym najmniejszych problemów. 

Zazwyczaj ten stereotypowy konflikt pomiędzy zwierzętami z tych gatunków wynika z tego, że psy i koty mają po prostu bardzo różny język ciała. Spójrzcie jednak na to nagranie – jest naprawdę urocze!

ZOBACZ NAGRANIE:

 Kot nie może przestać przytulać psa!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaleźli starego psa przywiązanego do płotu. Miał ze sobą list, jego treść wyciska łzy z oczu
  2. Oddali suczkę do schroniska zaraz po tym, jak urodziła szczeniaki. Psia mama nie może przestać płakać
  3. Babcia zamarła ze strachu, kiedy wielkie pitbulle zaczęły szczekać na wnuki. Już po chwili odkryła porażającą prawdę
  4. Rzęsy z norek zostaną wycofane z Sephory. Wielki sukces klientów i PETA
  5. Zapytała swoje psy, kto nabrudził w kuchni. Reakcja jednego z nich mówi sama za siebie
  6. Dlaczego psy próbują lizać nas po twarzy? Nie każdy opiekun pozwala swojemu zwierzakowi

źródła: webniusy.com
 

Poprzedni artykułJest oficjalne stanowisko Szumowskiego. Powiedział, co sądzi o słowach Dudy na temat szczepionki, wypowiedź wbija w ziemię
Następny artykułDuch wyciąga mężczyznę z łóżka? Ukryta kamera zarejestrowała niewiarygodną scenę, mężczyzna był bezradny
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego