Kot, który spędził w pralce godzinę, ledwo uszedł z życiem! Niedopatrzenie właścicielki doprowadziło do utraty wzroku zwierzaka oraz wstrząsu mózgu. Ta historia to przestroga dla wszystkich osób, które mają pod opieką czworonożnych przyjaciół! 

Nigdy sobie tego nie wybaczę — powiedziała kobieta, która przez pomyłkę wyprała własnego kota. Gdyby nie natychmiastowa interwencja weterynarza, zwierzę nie miałoby szans na przeżycie…

Dramatyczne wydarzenie

Feliks wskoczył do pralki na chwilę przed jej uruchomieniem. Właścicielka kota przyznała, że przed włączeniem prania sprawdzała, czy zwierzę nie znajduje się w maszynie. Niestety, kot ukrył się na tyle dobrze, że nie była w stanie go dostrzec.

Kot spędził w pralce godzinę!

Zwierzę, które znalazło się pośród sterty brudnych ubrań, spędziło w pralce godzinę. Gdy tylko właścicielka zorientowała się, gdzie znajduje się Feliks, natychmiast pojechała z nim do weterynarza

– Płakała tak strasznie, że nie mogłam zrozumieć, co do mnie mówi. W końcu zrozumiałam, że Felix został wyprany w pralcepowiedziała w rozmowie z Fox News Carroll McCullough, córka właścicielki. 

Walka o życie

Obecnie zdrowie i przyszłość kota leży w rękach weterynarzy:  

Teraz walczy o życie w pogotowiu dla zwierząt. Doznał poważnego wstrząsu mózgu. Płyn dostał się do jego płuc. Kot stracił też wzrok, najprawdopodobniej tymczasowo — napisała na Facebooku właścicielka Feliksa.

Nie wiadomo jeszcze, jak potoczą się dalsze losy kota. Uważajcie na to, gdzie znajdują się wasi pupile! Czworonogi chowające się w pralkach wcale nie należą do rzadkości, warto więc sprawdzić trzy razy, czy w pralce nikogo nie ma.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kot
funzoo.pl

Kot o imieniu Feliks przeżył chwile grozy. Zwierzak spędził godzinę w pralce.

Kot
funzoo.pl

Kot doznał poważnych urazów. Znajdujący się pod opieką weterynarza wciąż boryka się z uszkodzonym wzrokiem i wstrząsem mózgu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kociątko pokryte smołą znaleziono w śmietniku. Cudem udało się uniknąć tragedii
  2. Kot z ludzką twarzą urodził się w Rosji. Jego pyszczek wywołuje zachwyt, a może przerażenie?
  3. Jak oswoić psa z kotem? To prostsze niż myślisz
  4. Jak chronić kota przed kleszczami? Skuteczne sposoby na ochronę pupila przed pasożytami
  5. Dzieci zauważyły porzuconego kota z nogami w gipsie. Nie zawahały się, by mu pomóc

Źródło: funzoo.pl

 

Poprzedni artykułIle zarabia Quebonafide? Popularny raper może liczyć na najwyższe stawki w branży
Następny artykułWielki sukces Roksany Węgiel! 14-letnia gwiazda zdeklasowała konkurencję
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.