Kot zobaczył zdjęcie właściciela, który od wielu lat nie żyje. To wideo to mocny argument w dyskusji o zdolności kotów do uczuć wyższych. Reakcja tego kota chwyta za serce!

Każdy właściciel kota wie, jak cudowne są to stworzenia. Ten kot to świetny przykład prawdziwej miłości do właściciela. Nic dziwnego, że tęskniący za zmarłym właścicielem mruczek poruszył cały świat.

Czy kot mnie kocha?

Wśród wielu ludzi panuje przekonanie, że kot nie jest zdolny do uczuć wyższych. Szczególnie do miłości. Wynika to jednak raczej z cwaniactwa i egocentryzmu tych zwierząt. Podobnie jak w świecie ludzi, w świecie kotów bycie samolubem i narcyzem nie oznacza niezdolności do miłości.

Jeden z użytkowników portalu Facebook postanowił zrobić mały eksperyment. Położył przed kotem telefon, na którym wyświetlone było zdjęcie zmarłego przed laty byłego właściciela mruczka i nagrał reakcję zwierzęcia. Efekt jest wzruszający.

Ponad czterdzieści milionów wyświetleń musi o czymś świadczyć. Sytuacja, którą nagrał Engin Yilmaz, podbiła serca użytkowników z całego świata. 

Kiedy kot zobaczył swojego poprzedniego właściciela na ekranie telefonu komórkowego, przez chwilę wpatrywał się z niedowierzaniem. Nie trzeba było jednak długo czekać, by emocje wzięły górę. Zwierzak zrozumiał, kto jest na zdjęciu i zaczął się łasić do ekranu. Pocierał telefon głową, chcąc jakby wtulić się jeszcze raz w ramiona zmarłego przyjaciela. Niestety, dłoń, która dawniej tak chętnie głaskała tego mruczka, nie mogła tego zrobić tym razem.

Czy kot potrafi kochać?

Wideo zamieszczone przez Engina Yilmaza jest doskonałym dowodem na to, że kot potrafi kochać. Ponadto, zwierzę to jest w stanie zapamiętać osobę i trzymać jej obraz w pamięci przez lata. Świadczy to więc o tym, że mimo swojego delikatnego samolubstwa, koty przywiązują się jednak do swoich właścicieli w bardzo szczególny sposób. 

Koniecznie zobaczcie wideo, które wytrąca z rąk wszystkie argumenty tym, którzy uważają, że koty nie są zdolne do miłości. Jeśli i wy należeliście wcześniej do tej grupy, dajemy słowo, że ten filmik zmieni wasze podejście o 180 stopni.

ZOBACZ WIDEO:

Poruszające wideo, na którym widać kocią tęsknotę:

 

kot
facebook.com

Zwierzak zobaczył swojego zmarłego właściciela.

kot
facebook.com

Koty są zdolne do prawdziwej miłości. 

Zobacz także:

  1. Kocia mama dopiero co urodziła. Wtedy zjawiły się 3 samotne kaczątka
  2. Mężczyzna pochował swojego kota w ogrodzie. Następnego dnia kot znowu żył
  3. Kot bengalski, w którym zakochały się miliony osób na całym świecie. Jest piękny!
  4. Położna pokazała, jak naprawdę wygląda pełne rozwarcie w czasie porodu. To jest straszne
  5. Nie żyje jeden z najsłynniejszych polskich aktorów. Pokochaliśmy go za kultowe filmy i serial na TVP, smutne informacje
  6.   Dramat w domu Hanny Lis. To dla dziennikarki bardzo trudny okres w życiu
  7.   Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu „Przyjaciółki” 

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Miłośnik starych piosenek i zapomnianych gwiazd. Zajmuje się również pisaniem piosenek i muzyką ilustracyjną do filmów. Marzy o skomponowaniu utworu dla Alibabek.