Kotek był bezbronny i miał zaledwie dwa dni. Podczas spaceru pomiaukiwanie zwróciło uwagę pewnego labradora. To, jak zareagował wielki pies, zdumiało jego właścicielkę. Kobieta musiała wszystko uwiecznić.

Okazuje się, że pies może zaprzyjaźnić się z kotem. Ten maleńki kotek został odkryty przez właścicielkę labradora na farmie, w trakcie ich wspólnego spaceru. Była pewna, że ktoś niedługo wróci po maleństwo. Tak się jednak nie stało. Kobieta wzięła więc sprawy w swoje ręce.

Kotek ukryty w drzewie

Morgan McKenzie ze Stanów Zjednoczonych wybrała się na spacer po rodzinnej miejscowości wraz ze swoim psem. Nagle zaniepokoiły ją dźwięki dochodzące z wydrążonego pnia drzewa. Kiedy podeszła bliżej, okazało się, że w środku znajduje się… mały kotek. Maluch był zupełnie sam i rozpaczliwie jęczał. Kobieta była przekonana, że matka wkrótce zjawi się po swoje dziecko.

Za kilka godzin, kiedy trochę ściemniało, Morgan wybrała się, aby ponownie sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku. Niestety, w pobliżu od razu usłyszała miauczenie, co oznaczało, że biało-szary kotek dalej był uwięziony w drzewie i porzucony przez mamę. Postanowiła działać.

  1. Zabrała psa do weterynarza. Jego reakcja rozkłada na łopatki, komiczne nagranie
  2. Dziecko spotkało w łóżku husky’ego. Zachowanie czworonoga rozkłada na łopatki
  3. Mówią o mnie, że jestem najbrzydszym psem na świecie. Czy zasługuje na miłość?

Jak pies z kotem

Kotek miał zaledwie dzień lub dwa i zdecydowanie potrzebował pomocy. Jego uszka były jeszcze zawinięte. Kobieta zabrała go do swojego domu, w którym czekał na nią pupil – labrador Paxton. Pies żywo zainteresował się znaleziskiem swojej pani. Zwierzęta poznały się zaraz po kąpieli. Młody kot był pełen pcheł i trzeba było wyczyścić go specjalnymi środkami. Otrzymał imię Polly.

Labrador zakochał się w kotce od pierwszego wejrzenia. Nie odstępował jej na krok. Choć jego wiek sięgał już 12 lat, to bawił się z maluszkiem, a nawet oblizywał mu pyszczek po karmieniu butelką z mlekiem. Kotek nie protestował. 

Zwierzaki mają w stosunku do siebie mnóstwo cierpliwości. To było urocze, więc właścicielka nie pozostała obojętna. Stworzyła specjalny Instagram na którym publikuje wygłupy swoich czworonogów. Polly i Paxton razem śpią, jedzą i bawią się. Morgan jest szczęśliwa, że kotek znalazł swój dom i udało jej się uratować małego czworonoga.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kotek
fot. instagram.com/pollyandpax

Mały kotek został uratowany przez właścicielkę labradora.

kotek
fot. instagram.com/pollyandpax

Zwierzęta od razu bardzo się pokochały.

Ich wyjątkowa przyjaźń trwa do dziś.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zdjęcie podzieliło internautów. Kot idzie w górę czy w dół?
  2. Ojciec pozwala córeczce bawić się z pytonem. Nie widzi w tym nic złego. Wideo
  3. Zaspany kotek i jego opiekun piesek mówią wszystkim dobranoc. Śpijcie dobrze
  4. Ile kotów widzisz na obrazku? Poprawną odpowiedź podaje tylko 2% osób, test tylko dla spostrzegawczych
  5. Mały kotek jeszcze nie ma imienia. Jakie do niego pasuje?
  6. PILNE: Wrocław. Złodziej ukradł puszkę z datkami na bezdomne zwierzęta. Potrzebna pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.