Lelum.pl

fot. pexels.com Sabri Tuzcu

Kotek zobaczył pierwszy raz w życiu kurę. Jego reakcja jest bezcenna

4 Września 2019

Autor tekstu:

Łucja Jureczko

Kotek po raz pierwszy zobaczył w swoim życiu kurę. Jego reakcja powaliła internautów na łopatki, jest bezcenna! Zobaczcie, jak zachował się malutki kotek na widok kury.

Kotek po raz pierwszy zobaczył w swoim życiu kurę. Jego reakcja powaliła internautów na łopatki, jest bezcenna! Zobaczcie, jak zachował się malutki kotek na widok kury.

Ten mały kotek nie spodziewał się zapewne, że w swoim życiu zobaczy coś dziwnego, jednak pewnego dnia spotkał na swojej drodze kurę. Całe zdarzenie zostało nagrane i podbija internet.

Kotek zobaczył pierwszy raz w życiu kurę

Możemy zaobserwować wiele nietypowych przyjaźni między zwierzętami różnego gatunku. Ostatnio pisaliśmy o psiaku , który rozpaczliwie wył za swoją najlepszą przyjaciółką krową, aż postanowił ją odnaleźć i na po samym zapachu znalazł swoją ukochaną towarzyszkę, o czym możecie szczegółowo przeczytać tutaj .

Dlaczego więc kot nie mógłby przyjaźnić się z kurą? Reakcja tego małego kociaka jest niesamowita. Kotek po zobaczeniu kury, początkowo próbował lekko pacnąć ją łapką, zapewne ze strachu, ponieważ nie wiedział co dokładnie przed nim stoi. Po chwili jednak wycofał się, stanął na dwóch tylnych łapkach i uniósł przednie w górę.

Nagranie z kotem i z kurą podbija serca internautów

Kotek następnie zaczął machać łapkami wokół swojej głowy. Nagranie ma już ponad 360 tysięcy wyświetleń. Internauci są zachwyceni. Czy może być to początek pięknej przyjaźni?

Nie tylko kotek z kotem czy pies z psem mogą być najlepszymi przyjaciółmi. Wiele ludzi obala mit, że pies z kotem nie mogą przebywać w jednym mieszkaniu, posiadając przedstawiciela obu gatunków w domu. Jakie inne nietypowe zwierzęce przyjaźnie znacie?

Nietypowe przyjaźnie między zwierzętami

Zwierzęta, które wychowują się z innymi gatunkami zwierząt mogą dość szybko się zaprzyjaźnić. Tak jest na przykład w przypadku Bubbles, czyli słonia afrykańskiego i labradora o imieniu Bella. Zwierzęta są nierozłączne.

Pies Tinni i lis Sniffer również zostali najlepszymi przyjaciółmi. Spotkali się pewnego dnia w lesie w Norwegii i od tego czasu nie mogą się od siebie oderwać. Takich historii jest znacznie więcej. Inne gatunki nie dyskwalifikują prawdziwej, silnej więzi między zwierzętami.

ZOBACZ ZDJĘCIA & WIDEO:

kotek

Kotek nie wiedział jak ma zareagować na kurę, więc zaczął machać łapkami.

kotek

To kolejna nietypowa przyjaźń między słoniem a labradorem.

kotek

Pies i lis, również są nierozłączni, od kiedy się spotkali.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych

Tagi:

Podobne artykuły

Zwierzęta

Ogromne niebezpieczeństwo zbliża się do Polski? Policja apeluje: „może być niebezpieczne dla społeczeństwa”
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Widzisz kota na zdjęciu? 4 obrazki podbijają sieć, ludzie głowią się nad odpowiedzią
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Znajdziesz kota na zdjęciu? 95% osób nawet nie podejmuje się zadania
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Na zdjęciu ukryty jest kot. Aż 90% osób nie jest w stanie go znaleźć w mniej niż 30 sekund
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę
Czytaj więcej >
Łucja Jureczko

Redaktorka działu zwierzęta w lelum.pl. Miłością do zwierząt zarażona zostałam już od małego i odkąd mogę pomagam tym mniejszym i słabszym. Prywatnie jestem mamą suczki o imieniu Foxy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]