Kotek, który zobaczył swoją właścicielkę w wannie pełnej wody, nie czekając ani chwili ruszył jej na pomoc. Wyczyn bohaterskiego zwierzaka został uwieczniony na nagraniu. Ten film musi zobaczyć każdy miłośnik czworonogów. Kobieta ma prawdziwe szczęście. 
 
Mówi się, że to pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, ale ten kotek udowodnił, że prawdziwe oddanie i miłość nie ma żadnej reguły. Choć powszechnie uważa się, że koty boją się wody, ten zwierzak bez chwili namysłu zaczął ratować swoją właścicielkę z wanny pełnej wody. Nagranie z tej sytuacji jest niesamowite. 

Kotek ratuje właścicielkę 

Kotek ratuje właścicielkę. Miauczy. Skacze. Chwyta jej rękę zębami i łapkami, próbując wyciągnąć ją z wanny pełnej wody. Za nic ma to, że sam może wpaść w sidła swojego odwiecznego wroga. Liczy się jedynie to, że jego pani jest w niebezpieczeństwie. Kobieta ma prawdziwe szczęście. 

Bohaterski kotek zachowuje się wręcz nieprawdopodobnie. Choć jego właścicielka tak naprawdę zażywała zwyczajnej kąpieli, w oczach jej kota był to przerażający obraz. Zwierzak sądził, że kobieta się topi i zagraża jej niebezpieczeństwo. To, co zaczął wyczyniać ten kotek, jest jednocześnie niezwykle urocze, rozczulające i zabawne. Idealny film dla wszystkich wielbicieli czworonogów. 

  1. Soda oczyszczona sprawi, że twoja cera będzie nieziemsko piękna. Wystarczy dodać jeden składnik
  2. Kultowe babeczki z budyniem. Pamiętacie przysmak PRL?

Kot boi się wody

Mimo że w większości przypadków kot boi się wody, ten maluch wcale się nie zląkł i ochoczo wskoczył na brzeg wanny, aby ratować swoją panią. Dlaczego jednak większość przedstawicieli tego gatunku wykazuje przed nią taki lęk?

Koty boją się wody, bo, według dr. Johna Bradshaw — specjalisty od kociej psychiki — odziedziczyły to po swoim dzikim przodku, kocie nubijskim. Dodatkowo w wodzie zwierzęta tracą swoją zwinność i stają się ociężałe, co sprawia, że mogą poczuć zagrożenie i brak kontroli nad sytuacją.

Ten kotek wykazał się ogromnym oddaniem. Jak widać, zwierze nie wyobraża sobie życia bez swojej właścicielki, a kobieta wie, że zawsze może liczyć na jego pomoc

ZOBACZ FILM:

 

ZOBACZ TEŻ:

źródło: webniusy.com
 
Poprzedni artykułCiasto z 3 składników w 30 minut. Prosty przepis, obłędny smak
Następny artykuł3 pary znaków zodiaku, które idealnie do siebie pasują. Będą żyły długo i szczęśliwie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.