Kotek, który zobaczył swoją właścicielkę w wannie pełnej wody, nie czekając ani chwili ruszył jej na pomoc. Wyczyn bohaterskiego zwierzaka został uwieczniony na nagraniu. Ten film musi zobaczyć każdy miłośnik czworonogów. Kobieta ma prawdziwe szczęście. 
 
Mówi się, że to pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, ale ten kotek udowodnił, że prawdziwe oddanie i miłość nie ma żadnej reguły. Choć powszechnie uważa się, że koty boją się wody, ten zwierzak bez chwili namysłu zaczął ratować swoją właścicielkę z wanny pełnej wody. Nagranie z tej sytuacji jest niesamowite. 

Kotek ratuje właścicielkę 

Kotek ratuje właścicielkę. Miauczy. Skacze. Chwyta jej rękę zębami i łapkami, próbując wyciągnąć ją z wanny pełnej wody. Za nic ma to, że sam może wpaść w sidła swojego odwiecznego wroga. Liczy się jedynie to, że jego pani jest w niebezpieczeństwie. Kobieta ma prawdziwe szczęście. 

Bohaterski kotek zachowuje się wręcz nieprawdopodobnie. Choć jego właścicielka tak naprawdę zażywała zwyczajnej kąpieli, w oczach jej kota był to przerażający obraz. Zwierzak sądził, że kobieta się topi i zagraża jej niebezpieczeństwo. To, co zaczął wyczyniać ten kotek, jest jednocześnie niezwykle urocze, rozczulające i zabawne. Idealny film dla wszystkich wielbicieli czworonogów. 

 1. Zapadła decyzja. Wprowadzono obowiązkową kwarantannę dla części Polaków
 2. Panna młoda dzień po ślubie obudziła się nie w swojej sypialni. Była przywiązana do łóżka
 3. Poznali szczeniaka z gepardem. Pracownicy zoo na długo zapamiętają swoją decyzję

Kot boi się wody

Mimo że w większości przypadków kot boi się wody, ten maluch wcale się nie zląkł i ochoczo wskoczył na brzeg wanny, aby ratować swoją panią. Dlaczego jednak większość przedstawicieli tego gatunku wykazuje przed nią taki lęk?

Koty boją się wody, bo, według dr. Johna Bradshaw — specjalisty od kociej psychiki — odziedziczyły to po swoim dzikim przodku, kocie nubijskim. Dodatkowo w wodzie zwierzęta tracą swoją zwinność i stają się ociężałe, co sprawia, że mogą poczuć zagrożenie i brak kontroli nad sytuacją.

Ten kotek wykazał się ogromnym oddaniem. Jak widać, zwierze nie wyobraża sobie życia bez swojej właścicielki, a kobieta wie, że zawsze może liczyć na jego pomoc

ZOBACZ FILM:

 

ZOBACZ TEŻ:

 1. Rosół za 5 złotych? Bulion wg przepisu Ćwierczakiewiczowej z 1871 roku króluje na polskich stołach, wygrywa smakiem i aromatem
 2. Adoptowali szczeniaki przed ich zobaczeniem. Oczy wyszły im z orbit, gdy zrozumieli, jakie to zwierzaki, 12 piorunujących zdjęć
 3. Japończycy mają wizję na 2040 rok. Wiadomo, co ze zwierzętami na świecie
 4. Gwiazdor TVN poniżył Agatę Dudę? Nagrał wideo, w którym zakpił z Pierwszej Damy
 5. Tysiące fanów czekało na wieści. Żona ujawniła właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze
 6. Największy polski bank wydał pilne ostrzeżenie. Sytuacja jest bardzo poważna
 7. Chihuahua znalazła w trawie środki odurzające, nieświadoma zażyła je. Najsmutniejszy widok, jaki nagrano
 8. Mops i chihuahua zostali rodzicami. Szczeniaki są nieziemskie, ich widok aż zapiera dech
 9. Zainstalował kamerę w sypialni. Na jaw wyszło, co kot robi obok jego głowy, gdy śpi
źródło: webniusy.com
 
 

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Poprzedni artykułHandel w niedziele zostanie zniesiony? My już wiemy
Następny artykułZenek Martyniuk niczego się nie spodziewał. Wszystko pokazały kamery TVP
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.