Kotek, starając się naśladować swoją mamę, usiłuje wspiąć się po zjeżdżalni. Niestety, nie bardzo mu to wychodzi. Jest jeszcze malutki i nie potrafi się wystarczająco stabilnie utrzymać na pochyłej powierzchni. Nieporadne starania kotka są naprawdę rozczulające. Zwierzątko roztapia serce największego twardziela! 

Wszyscy uwielbiamy wideo z małymi zwierzątkami. Nie ma nic przyjemniejszego do oglądania niż te popisujące, maleńkie kuleczki futerka. Szczególnie podobają nam się te zabawnie nieporadne jak ten kotek. Chyba uruchamia to jakoś nasze opiekuńcze instynkty, każdy przecież chciałby zająć się takim małym kotkiem!

Kotek próbował się wspinać

Na nagraniu widzimy jak mały, czarny kotek, bezskutecznie próbuje wspiąć się po ślizgawce. Niestety, zjeżdżalnia jest dla niego zbyt trudną przeszkodą. Bardzo pochyła, sprawia wiele trudności zwierzątku, które nie radzi sobie najlepiej nawet  z chodzeniem po płaskich powierzchniach. 

Słyszymy zwierzątko rozpaczliwie wzywające mamę, głośnymi piskami. Kot jednak nie poddaje się pomimo trudności. Zwierzątko wspina się i wspina, a raczej próbuje to zrobić. Na całe szczęście — mama rusza na ratunek. Z gracją schodzi po swoje niezdane dziecko i wnosi je na szczyt ślizgawki. 

Maluch był uparty

Niestety, kociej mamie nie było dane tego dnia zaznać spokoju. Kiedy tylko udało się wtargać do góry jednego z nieposłusznych synów, drugi postanowił udać się na wycieczkę. A może po prostu bał się samotnego przebywania na szczycie ślizgawki.

Tak czy inaczej, kot postanowił dogonić mamę, podczas gdy ta ratowała jego brata. Udało mu się to, jednak powrót nie był już taki prosty. Również i to zwierzę zostało pokonane przez grawitację. On nie tylko dojechał na sam dół ślizgawki, ale spadł całkiem na ziemię, robiąc przez jej krawędź fikołka. 

ZOBACZ ZDJĘCIE I FILM:

 

kotek
youtube.com, DarkElfMairead

Malucha pokonała ślizgawka!

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzy dorosłe psy otoczyły nowo narodzone kocięta. Finał nie mógł być inny
  2. Dwa szczeniaki rzuciły się na spacerującego kota. Jego reakcja mówi wszystko
  3. Jamnik przyprowadził swoją panią do studzienki. Gdy zajrzała do środka nie mogła przestać płakać
Poprzedni artykułPodejrzewał gosposię o kradzież, w sypialni zamontował ukrytą kamerę. Nagranie odebrało mu mowę
Następny artykułAnna Mucha odejdzie z ”M jak miłość”? Aktorka dostała pracę w Polsacie
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.