Kotek był tak wygłodniały, że mógłby zrobić wszystko za choćby odrobinę jedzenia. Właściciel, który przygarnął kociaka, postanowił nagrać reakcję, gdy ten zobaczy to, na co tak długo czekał. Przez tydzień nie miał nic w pyszczku. 

Biedny, mały kotek został porzucony przez osobę, która nie mogła się nim zajmować. Pewien mężczyzna niedawno stwierdził, że zostanie dla niego rodziną i przygarnie go do swojego domu. Kociak zareagował cudownie. 

Kotek czekał na ten moment przez tydzień

Kiedy nowy właściciel i mały przyjaciel przyjechali do nowego miejsca zamieszkania kociaka, rozgościli się na dobre i zaczęli cieszyć wspólnym czasem. Mężczyzna wiedział, że kotek jest bardzo głodny, dlatego od razu pośpieszył, aby temu zaradzić. Przygotował miskę z kocią karmą, którą podstawił maleństwu. To, co zrobił pupil, rozczula, aż do łez. Nikt nie spodziewał się, że tak bardzo ucieszy się z jedzenia, a przede wszystkim, że postanowi spożyć je w nietypowy sposób. 

Maleństwo zrobiło coś naprawdę słodkiego

Kotek dostał upragnione jedzenie i postanowił zjeść je w niekonwencjonalny sposób. Wdrapał się do miski, która była jego wielkości i położył się w niej, aby jeść i odpoczywać równocześnie. Fakt, że jego małe ciałko wypełniało całą przestrzeń miski, która była napełniona chrupkami dla kociaków, jest niezwykle słodki. Kotek wylegiwał się i chrupał karmę, którą podał mu właściciel. Nagranie robi furorę w internecie, a my się temu nie dziwimy. Widok małego, wygłodniałego kotka, który leży w miseczce z karmą i łapczywie ją je, sprawia, że wzruszamy się, a w sercu czujemy przyjemne ciepełko. 

Zobacz wideo i zdjęcia:

kotek
unsplash.com — Kote Puerto

Mężczyzna postanowił przygarnąć małego kotka. 

kotek
unsplash.com — Maria Shanina

Bezdomny zwierzak był naprawdę głodny.

kotek
unsplash.com — Jonathan Fink

Kiedy dorwał się do miski z jedzeniem, wszedł do niej cały, wylegiwał się i słodko chrupał karmę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Proponował ludziom pieniądze na ulicy za ich pupili. Nagrywał wszystko ukrytą kamerą, ich reakcje powalają
  2. Ptak miał zdeformowane nóżki i nie mógł chodzić. Wolontariusze wpadli na genialny pomysł
  3. Pies panikował, gdy jego pani wyszła z domu. Z pomocą przyszedł mu jego koci brat
  4. Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko
  5. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Reakcja jego mamy była błyskawiczna

Źródło: thedodo.com, funzoo.pl

 

 

Poprzedni artykułWładysław Kozakiewicz miał trudne dzieciństwo. Opowiedział o surowym ojcu
Następny artykułMama przeżyła chwilę grozy podczas chrztu. Zaniepokoiło ją zachowanie księdza
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.