Malutki kotek, który został przygarnięty ze schroniska, bierze pierwszą kąpiel w kuchennym zlewie. Pomaga mu w tym ogromny, 5-letni pies. Wielkie zwierzę delikatnie wykonuje wszystkie ruchy i z troską spogląda na przestraszonego kotka. Ten widok chwyta za serce!

Pies rasy bloodhound przyglądał się kąpieli małego mruczka, który dopiero trafił do jego domu. Kotek był przestraszony i bał się wody. Wtedy wielki pies udzielił mu wsparcia i sprawił, że zwierzątko nieco pewniej poczuło się w nowej sytuacji. Właściciele byli wzruszeni!

Kotek w kąpieli

Czterotygodniowy kotek miał dużo szczęścia, bo szybko znalazł dom. Niestety zwierzątko bardzo bało się kąpieli. W pewnym momencie do zlewu z miską zajrzał ogromny pies. Bloodhound stanął na tylnych łapach i przyglądał się bezradnemu mruczkowi. Czworonóg wyciągnął łapę i zaczął delikatnie głaskać malutkiego, przerażonego kotka.

KOTEK
dailymail.co.uk

Wideo jest niezwykle poruszające i jak się okazuje, był to początek pięknej przyjaźni. Poruszeni właściciele uważają, że 5-letni bloodhound zajął się maluchem jak własnym dzieckiem. Dziś zwierzęta świetnie się czują w swoim towarzystwie i nie odstępują się na krok. Dzięki psu kotek czuje się bezpiecznie, szybko się zadomowił i pokochał nowe miejsce!

Jaki charakter ma bloodhound?

Bloodhound ma dość łagodny, ale nieco skomplikowany charakter. Z jednej strony są to psy niezwykle wrażliwe, spokojne, o delikatnym usposobieniu, ale z drugiej wymagają niezwykle odpowiedzialnych właścicieli i odpowiedniego traktowania. Ich wychowywanie należy zacząć jak najwcześniej.

Tak zwana rasa świętego Huberta należy do psów gończych i tropiących, dlatego trzeba mieć do niej odpowiednie podejście i zapewniać wiele rozrywek. W przypadku obcych, przebiegających w pobliżu kotów instynkt może wziąć górę i pies może ruszyć w pościg. Do zwierząt domowych bloodhoundy mają jednak dużą cierpliwość i traktują je jak członków rodziny.

KOTEK
dailymail.co.uk

Pomimo sporych rozmiarów, bloodhound jest rasą spokojną i dość tchórzliwą. Odpowiednio przeprowadzony proces socjalizacji sprawi, że psy te nie będą wykazywały tak zwanej agresji ze strachu. Warto pamiętać, że to niezwykle inteligentne zwierzęta, które bez problemu otworzą sobie drzwi czy pokonają ogrodzenia. Ze względu na przyjazne usposobienie nie nadadzą się też na stróża.

ZOBACZ FILM:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź 
  2. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  3. Dziecięca aktorka Disneya dostała nagrodę za… swój pierwszy film dla dorosłych. Fani są zniesmaczeni
  4. Nie odwzajemnił miłości syna arabskiego szejka. Trafił za to do więzienia, gdzie był bity i gwałcony
  5. Teściowa nie ufała swojemu zięciowi, więc zainstalowała ukrytą kamerę. Zobaczyła, co robi z 15-letnią dziewczyną
  6. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia
Poprzedni artykułKasia Warnke przypadkiem zdradziła płeć dziecka? Internauci nie mają wątpliwości przez jeden szczegół
Następny artykułJak się ubierać stosownie do pogody? Poznaj najlepsze warianty
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.