Kotek udowodnił, że jest prawdziwym przyjacielem swojej rodziny. Dzielne zwierzę naraziło się na ogromne niebezpieczeństwo, żeby tylko uratować swoją małą panią. Powinien to przeczytać każdy, kto kiedykolwiek powiedział, że koty nie są tak lojalne, jak psy. Bohaterstwo tego zwierzęcia jest niezwykłe. 

Niestety, pomimo tego, że ten stereotyp jest coraz rzadziej spotykany, wciąż wiele ludzi uważa, że kot nigdy nie będzie takim samym przyjacielem człowieka jak pies. To przeświadczenie zazwyczaj powodowane jest brakiem zrozumienia tego, jak komunikują się z nami koty. Te zwierzęta mają zupełnie inną mowę ciała niż psy, ale to nie znaczy, że nie kochają nas tak samo mocno!

Kotek bohater

Oreo jest z rodziną Petersonów, od kiedy był maleńkim kociakiem. Zwierzę spędziło całe życie, znając ich jako swoją rodzinę, swoje stado. Kotek naturalnie jest do nich bardzo przywiązany. Jednak jego najlepszym przyjacielem jest 10-letnia Jaiden. Od kiedy kot pojawił się w ich domu, on i dziewczynka są nierozłączni. 

kot
lovemeow.com

Jaiden i Oreo spędzają razem cały czas.

Według babci Jaiden, ten kotek czasami zachowuje się bardziej jak pies. Spędza z dziewczynką praktycznie każdą chwilę jej dnia, wraz z nią bawi się na podwórku wśród innych dzieci. Właśnie podczas jednej z takich zabaw, Oreo udowodnił, jak dzielnym towarzyszem jest, narażając dla dziewczynki swoje życie!

Na szczęście obojgu nic się nie stało

Kiedy Jaiden w towarzystwie innych dzieci i ukochanego kota bawiła się na podwórku, pojawiło się tam coś jeszcze. Niezauważony przez dzieci, z krzaków wypełzł grzechotnik. Gad najpierw poruszał się powoli, a potem coraz szybciej zbliżał się do dzieci.

Zauważył go dzielny Oreo, który natychmiast rzucił się na niego, uniemożliwiając mu ukąszenie Jaiden, ani żadnego innego dziecka. Natomiast sam kot został ukąszony. Dziewczynka bardzo martwiła się o jego zdrowie, ale na całe szczęście, dzięki szybkiej reakcji weterynarza, kotu nic nie będzie. To prawdziwy bohater!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kot
lovemeow.com

Kot jest bardzo przywiązany do rodziny.

kot
lovemeow.com

Oreo jest z Petersonami, od kiedy był małym kotkiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Karol: „Mamy 1 dziecko, a moja żona to zapuszczona krowa bez ambicji. Już niedługo mocno się zdziwi”
  3. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  4. Znaki Zodiaku najpiękniejszych ludzi. To te 3 znaki są w stanie rozkochać w sobie cały świat
  5. Pokochaliśmy go w „Świecie według Kiepskich”. Okazuje się, że 58-letni gwiazdor mieszka z mamą i kotem
  6. Okrasa zdradził swój sekret na idealne kotlety schabowe. Tajemnica tkwi w panierce, jedna zmiana ma niezwykły wpływ na smak

źródła: fakt.pl1

Poprzedni artykułRodzice porzucili dwójkę dzieci w obozie bezdomnych. „Chcieli się ich pozbyć i odpocząć”
Następny artykułGwiazda „M jak Miłość” musiała chodzić na terapię. Jej rola wiele ją kosztowała
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego