Kotek jeszcze jest zaspany, ale mówi wszystkim dzień dobry! Śniły mu się nowe wyzwania i przygody, do których jest zwarty i gotowy. Wyspany i pełen energii nie może doczekać się podróży przez kolejny wspaniały dzień. Ma nadzieję, że wstaliście wypoczęci i tak samo jak on jesteście gotowi na przeżycie doskonałych chwil w kolejnym dniu! 

Kotek jest wyspany, radosny i szczęśliwy, że po raz kolejny może życzyć wam dobrego dnia. Przed nim wspaniały dzień, o którym śnił całą noc, a teraz ma zamiar ten sen spełnić w całości. Przeżyjcie ten dzień razem z naszym słodkim kotkiem.

Poprzedni artykułPotężne uderzenie, krzyk. Na Śląsku zginęło 9 osób
Następny artykułTysiące osób bez prądu, ulice jak rzeki, zalane domy. Dramatyczne zdjęcia z Polski
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.