Kotek to arcydzieło i wiedział o tym sam Leonardo da Vinci. Słynny artysta doskonale zdawał sobie sprawę, że każdy mruczek, nawet ten najmniejszy, jest wyjątkową istotą. Jego zdanie podzielają miliony ludzi na całym świecie. Osoby, które nie przepadają za kotami, są wyjątkami.

Nawet maleńki kotek potrafi zupełnie odmienić życie człowieka. Pupile nie tylko dają dam radość i ciepło, ale swoją inteligencją i sprytem sprawiają, że nie można się przy nich nudzić. Nic zatem dziwnego, że wszyscy kochają koty i patrzą na nie z ogromnym podziwem. Każdy, kto ma w domu mruczącego zwierzaka, doskonale wie, że życie bez niego byłoby naprawdę smutne.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

kotek
fot. Ramiz Dedaković, unsplash.com

-Nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło – Leonardo da Vinci.

Poprzedni artykułNowe zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka spędza czas z bliską jej osobą
Następny artykułSiostry zostały rozdzielone w dzieciństwie. Po 23 latach jedna z nich dostała wiadomość, która zmieniła wszystko
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.