Kotek swoim zachowaniem pokazał jak wielka i bezinteresowną potrafi być miłość dziecka do matki. Kiedy historia pojawiła się w sieci, Internauci nie potrafili ukryć łez wzruszenia. Widok ten łamie serce na milion kawałków. Pomimo dramatycznego zakończenia kocia mama może być dumna, z tego, w jaki sposób wychowała swoją pociechę.

Koty to niebywale uczuciowe i delikatne stworzenia. A ten, którego zachowanie opisujemy, jest tego idealnym przykładem. Nic dziwnego, że historia z jego udziałem stała się prawdziwym hitem, a każdy miłośnik kotów pragnął zabrać go pod swój dach. Pomimo młodego wieku jego dojrzałość jest imponująca.

Kotek głośno płakał

I to w sposób, którego nigdy nie moglibyśmy się spodziewać. Mężczyzna przechadzającymi się opustoszałymi garażami usłyszał przerażający krzyk i głośne popiskiwanie. Wiedział, że nie może przejść obok tego zdarzenia obojętnie. Postanowił więc odnaleźć sprawcę owych odgłosów.

To, co zobaczył przeszło jego najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że sprawcą jest kotek, który pilnował ciała swojej zmarłej matki. A dźwięki te były błagalną prośbą o ponoć. Dziecko czuwało przy niej i nie odstępowało jej na krok. Najgorsze jest to, iż maluszek nie miał pojęcia, co tam naprawdę się wydarzyło. Skąd to przekonanie? Zwierzak przynosił mamie upolowane jedzenie. Ten widok sprawia, że łzy same spływają po policzku. Mimo wszystko daje nadzieje, iż na świecie istnieje jeszcze bezgraniczne i bezinteresowne uczucie.

  1. Owczarek niemiecki myślał, że jego psi przyjaciel nie żyje. Jego niezwykłą reakcję nagrano
  2. Tadeusz Rydzyk wkracza do podstawówek. Czego dzieci chce uczyć Radio Maryja?
  3. Jak koty okazują miłość? 10 oznak, że twój kot bardzo cię kocha

Maluch bardzo cierpiał

Powodem była nagła śmierć jego ukochanej rodzicielki. Kiedy weterynarz dotarł na miejsce, wszystko stało się jasne. Mężczyzna potwierdził, że kocia mama zmarła około siedmiu dni temu. Powodem były ogromne złoża plastiku, które znajdowały się w jej żołądku. Biedna kotka robiła, co tylko mogła, aby zapewnić pożywienie jej i ukochanemu dziecku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kotek
Screen z filmiku YouTube

Kotek czuwał przy ciele zmarłej mamy.

Kotek
Screen z filmiku Youtube

Kotek nie chciał odejść od ciała zmarłej mamy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suczka urodziła 8 szczeniaków. Po tym, jak ostatni pojawił się na świecie, wszyscy złapali się za głowy, nigdy nie widzieli czegoś podobnego
  2. Przez lata ignorowała swoje objawy. Teraz walczy o życie
  3. Pies został porwany przez ptaka. Głuchy i ślepy pudelek wrócił do domu, po 28 godzinach
  4. Uratował suczkę przed pewną śmiercią. Podziękowała mu w najpiękniejszy sposób
  5. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya
  6. Koronawirus na kolejnym kontynencie. Reuters: potwierdzony przypadek
Poprzedni artykułNastolatka dzięki nauczycielowi biologii odkryła romans mamy i wujka. Zrobiła prosty test z genetyki
Następny artykułZrobił zdjęcie dwóm chłopcom. Gdy je wywołał, nie mógł uwierzyć, zobaczył na nim kogoś jeszcze
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.