Kotek, który nie dawał swojemu panu nawet chwili odpoczynku, po raz kolejny przyprawił go o zawrót głowy. Zwierzak, który nie może usiedzieć w miejscu, po raz kolejny pokazał, na co go stać i że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych!

Właścicielka mówi, że jej kot interesuje się rzeczami, którymi nie powinien. Tym razem było podobnie, ale nie narozrabiał jak wandal, a jak prawdziwy artysta! Jego dzieła były w całym domu, a maluch zadbał o to, żeby były naprawdę trwałe.

Kotek wszedł w kałużę farby

Właścicielkę kota o imieniu Maisy spotkała niespodzianka, kiedy wstała rano, aby ubrać się do pracy. Dzień wcześniej robiła mały remont i zostawiła w zlewie pędzle i paletę z farbą. Sprawdziła przed odpoczynkiem czy wszystkie słoiki z farbą są zamknięte, ale zapomniała o narzędziach ze zlewu. Można by powiedzieć, że to, co zrobił kot, to czysty przypadek, ale naszym zdaniem ma on zamiłowanie do sztuki.

Z samego rana kobietę spotkał widok białych plam w całym domu — na drewnianych meblach, podłodze, a nawet desce klozetowej. Malarstwo, które uprawiał, kot było oryginalne, ale zrobił to ze specjalną dedykacją dla swojej właścicielki. Co prawda, Holly Clark nie doceniła starań kota, ale nadal kocha go ponad wszystko!

Jak zmyć farbę z kota?

Farbę olejną z sierści kota można zmyć za pomocą:

  • terpentyny — polej nią kawałek szmatki i przytrzymaj przy zabrudzeniu. Następnie przemyj to miejsce wodą z mydłem, ponieważ substancja ta wysusza skórę
  • oleju roślinnego — kilkukrotnie przetrzyj za pomocą ręcznika papierowego, później posyp to miejsce mąką lub skrobią ziemniaczaną, która usunie resztki oleju.

Farbę na bazie wosku lub latesku:

  • przyłóż do plamy kostkę lodu, poczekaj, aż farba stanie się krucha i wyczesz jej resztki

Najprostszym sposobem jest wycięcie zabrudzonej sierści nożyczkami lub maszynką elektryczną.

Zobacz zdjęcia:

kotek
thedodo.com — Holly Clark

Kot sprawił niespodziankę swojej właścicielce.

kotek
thedodo.com — Holly Clark

Zostawił w całym domu białe plamy po farbie.

kotek
thedodo.com — Holly Clark

Właścicielka nie była zadowolona!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka odmieniły swoją cerę nie do poznania. Dermatolodzy nie przestają o tym mówić
  2. Małgorzata Rozenek otworzyła niespodziewany biznes. Powód? Wzruszający
  3. Pies zniknął na kilkanaście godzin. Gdy właścicielka zobaczyła nagranie z kamer, osłupiała
  4. Mężczyzna zmarł w skutek nowotworu, po 15 min odszedł również jego pies. Bliscy są poruszeni
  5. Pies myślał, że nikt go nie widzi, ukryta kamera pokazała jaki jest naprawdę. Nagranie ekspresowo podbija sieć
  6. Szczeniak był przerażony wizytą u weterynarza. Lekarz zachował się w nietypowy sposób, nagranie szybko obiega sieć

Źródło: thedodo.com, zooakademia.blogspot.com

Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.