Kotek został obdarzony nietypową urodą, a wszystko przez jego rzadką chorobę. Za wszystkim stoją chromosomy, które powodują u niego syndrom podobny do ludzkiego zespołu Downa. Choć długo nikt nie chciał go przygarnąć, w końcu odnalazł kochający dom! Czy nie jest piękny?

Każdy zwierzak zasługuje na miłość, nieważne jak wygląda. Z tego samego założenia wyszli właściciele kota o imieniu Monty, gdy przygarnęli go ze schroniska. Przez jego nietypowy wygląd, spędził tam dużo czasu. Jednak jego obecna rodzina od razu się w nim zakochała, a za sprawą ich instagramowego profilu, wkrótce dołączył do nich cały świat! Kotek ma już ponad 700 tysięcy obserwujących, którzy doceniają jego wyjątkową urodę.

kotek
fot. instagram.com/monty_happiness/
Poprzedni artykułTata znalazł w pokoju córki list pożegnalny. Ostatnie zdanie wprawiło go w osłupienie
Następny artykułGwiazda ”M jak miłość” wyśmiała Edytę Górniak. Tak ostrych słów nikt nie mógł się spodziewać
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.