Kotka każdego miesiąca rodziła małe kocięta. Właścicielka po jakimś czasie zaniepokoiła się częstotliwością porodów swojego futrzaka. Postanowiła, że zabierze go do weterynarza. Lekarz uświadomił kobietę, co tak naprawdę jest przyczyną. Kobieta osłupiała, kiedy dowiedziała się całej prawdy. 

U kotów można spodziewać się nowych potomków zazwyczaj 3-4 razy do roku, jednak w tym przypadku rzeczywistość wyglądała trochę inaczej. Mała kotka co miesiąc rodziła małe kocięta, których ilość już przerażała jej właścicielkę. Kobieta nie wiedziała jak poradzić sobie z tak liczną grupą zwierząt, więc udała się do weterynarza. Właścicielka kotki nie spodziewała się tego, co usłyszała od lekarza. 

Kotka rodziła każdego miesiąca

Zwykle ruja u kotów pojawia się w okresie wiosennym, letnim a czasem jeszcze jesienią. Ruja trwa zazwyczaj kilka dni, jednak niektóre kotki mogą mieć swój nieco inny, indywidualny cykl. Wspomniana kotka wychodziła poza wszelkie znane dotąd schematy, ponieważ rodziła małe kociaki co miesiąc przez jakiś czas. Jej właścicielka nie była w stanie poradzić sobie z taką ilością kotów. 

Również wiek kobiety nie sprzyjał zajmowaniu się tak dużą grupą zwierzaków, więc postanowiła wysterylizować kotkę. Mimo tego, że była ogromną miłośniczką tych małych stworzeń, to nie mogła pozwolić sobie na kolejne kociaki. Udała się zatem do weterynarza zdecydowana, aby przeprowadzić konieczny zabieg. 

  1. Chihuahua w ciąży miała ogromny brzuch. Gdy zaczęła rodzić ludzie nie dowierzali
  2. Zabrano jej 12 szczeniaków. Po 10 miesiącach suczka ponownie zobaczyła swoje dzieci

Weterynarz był zszokowany historią kobiety

Kiedy właścicielka zarysowała całą historię i opowiedziała o regularnych ciążach swojej kotki, lekarz nie mógł uwierzyć, w to co usłyszał. Nie wziął od razu wszystkich informacji za pewnik, gdyż kobieta była panią w starszym wieku. Lekarz zdawał sobie sprawę, że jest to niemożliwe, aby kotka co miesiąc wydawała potomstwo na świat. Jednak wysłuchał do końca staruszkę i przeprowadził rutynowe badanie jej pupila. 

Po wykonaniu badań okazało się, że kotka nie jest niczym innym jak… kotem. W tym momencie sytuacja skomplikowała się jeszcze bardziej. Absurd sięgnął zenitu i weterynarz, był pewien, że staruszka pomyliła jakieś fakty. Po dłuższej konwersacji wszystko jednak stało się jasne. 

W rzeczywistości kot kobiety okazał się jurnym zwierzakiem, który nie stroni od okolicznych kotek. Ale jako dobrze wychowany gentleman postanowił pomóc swoim wybrankom w wychowywaniu potomstwa i zabierał małe kocięta do swojej właścicielki. 

Nikt nie spodziewał się takiego scenariusza. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kotka
fot. pixabay.com/congerdesign

Kotka co miesiąc rodziła małe kocięta.

kotka
fot. unsplash.com, Pranav Kumar Jain

Zaniepokojona właścicielka postanowiła, że odda kotkę do sterylizacji.

kotka
fot. unsplash.com, Swati K

Po wizycie u weterynarza okazało się, że kotka to tak naprawdę kot. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z powodu kwarantanny zostawił kota samego na półtora miesiąca. Gdy wszedł do domu niemal ścięło go z nóg, finał historii powala
  2. Starsza pani wyprowadziła psa przez balkon, ponieważ bała się koronawirusa. Mieszkała na piętrze, zaskakujące nagranie
  3. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
  4. Wiele kobiet popełnia 1 błąd i stąd wstydliwe problemy. Wystarczą 2 rzeczy, by zachować zdrową higienę intymną
  5. Chihuahua w ciąży miała ogromny brzuch. Gdy zaczęła rodzić ludzie nie dowierzali

Źródło:webniusy.com

Poprzedni artykułŻeby wejść do sklepu trzeba mieć własne rękawiczki? Premier Morawiecki ogłosił nowe obostrzenia
Następny artykułWidziałeś mężczyznę ze zdjęcia? Szuka go policja w całej Polsce. Zabił ciężarną partnerkę
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.