Kotka wzbudziła zainteresowanie swojej właścicielki dziwnym zachowaniem. Gdyby nie ona, do dziś nie byłoby wiadomo, co się stało. W Stalowej Woli zdarzyło się coś, co przechodzi ludzkie pojęcie. Weterynarz, który zobaczył zdjęcie rentgenu kota, był przerażony, ponieważ tego nikt się nie spodziewał. Ta informacja nie spodoba się wielu.

Kotka właścicielki zachowywała się dziwnie. 27 kwietnia kobieta mieszkająca w Stalowej Woli stwierdziła, że z jej pupilem coś jest nie tak, ponieważ zwierzę cierpiało. Właścicielka postanowiła zabrać ją do weterynarza. Jego diagnoza była przerażająca.

Kotka trafiła na badania

Właścicielka, której zwierze objawiało dziwne zachowania, wszystko opisała w swoim liście, który został wysłany do fundacji Kocia Wyspa. Kobieta napisała, że jej kotka miała trudności z chodzeniem, a siedzenie sprawiało jej ogromny ból. Na ciele znalazła ranę, ale początkowo przypuszczała, że to efekt walk terytorialnych z innymi kotami.

Kobieta i kotka udały się do weterynarza, który niestety nie potwierdził przypuszczeń właścicielki zwierzaka. Diagnoza okazała się znaczne gorsza. Zdjęcia rentgenowskie potwierdziły, że do kota strzelono z wiatrówki. Zdruzgotana mieszkanka Stalowej Woli napisała:

-Nie narzucam nikomu, kto po prostu nie potrafi darzyć uczuciem zwierząt, żeby to robił. Proszę, tylko aby nie znęcał się nad bezbronnymi, aby pomyślał o kimś, na kim naprawdę mu zależy.

  1. Dlaczego psy liżą ludzi? Nie każdy zna prawdziwe powody
  2. Golden retriever za nic nie chce opuścić parku. Właściciele nagrali genialny protest

Fundacja wydała oświadczenie

Kotka ze Stalowej Woli to nie jedyne zwierzę, które mogło odnieść takie obrażenia. Fundacja Kocia Wyspa poprosiła mieszkańców o czujność i uwagę:

-Obserwujcie czy ktoś nie strzela do zwierząt. Taka osoba powinna ponieść surowe konsekwencje. Sprawa już jest zgłoszona policji. Dziś ktoś strzela do zwierząt, jutro wymierzy do człowieka, dziecka bawiącego się pod blokiem – podkreśla osoba z fundacji.

Historia zwierzęcia poruszyła mieszkańców Stalowej Woli i nie tylko. W sprawę zaangażowało się dużo osób, o czym świadczy ilość komentarzy na profilu fundacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kotka
Fot. facebook.com/kocia.wyspa

Kotka została postrzelona z wiatrówki.

kotka
Fot. facebook.com/kocia.wyspa

Jej rentgen nie pozostawia wiele do myślenia.

kotka
Fot. facebook.com/kocia.wyspa

Fundacja apeluje o ostrożność.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie mógł spać, wyżył się na psie. Kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
  2. Olbrzymi pies spotkał na swojej drodze gang kotów. Wszystko się nagrało
  3. Mówienie do kota jest zdrowe? Naukowcy udowodnili dlaczego warto rozmawiać z kotem
  4. Myśleli, że znaleźli szczeniaki labradora. Prawda okazała się ogromnym zaskoczeniem, nie wierzyli
  5. Owczarek niemiecki myślał, że jego przyjaciel nie żyje. Nagrano poruszające chwile
  6. Doberman bawił się z dzieckiem, nagle się na nie rzucił. Gdy matka poznała powód, nie mogła się pozbierać

Źródło: ezachodnia.eu

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.