Kotka była widocznie zaskoczona tym, co zobaczyła podczas badania USG. Jej reakcja na zdjęcie jest wręcz rozbrajająca. Jej mina mówi wszystko, co musicie wiedzieć!

Zima nie jest łaskawa dla bezdomnych zwierząt, zwłaszcza w chłodniejszych regionach. Kotka znaleziona na ulicy została zabrana na badanie USG, które wykazało, że spodziewa się kociąt. Jej reakcja była rozbrajająca.

Bezdomna kotka zabrana na USG

W połowie kwietnia bezpańska kotka została zabrana z ulic Nuuk, stolicy Grenlandii do schroniska Dyrenes Venner. Dzięki temu, mogła spokojnie przeżyć najtrudniejszy czas w roku i schronić się w bezpiecznym miejscu. Wolontariusze nazwali kota Ulla — kotka uwielbiała przytulać się do ludzi i innych zwierząt. Kotka pokazywała swój silny instynkt macierzyński wobec innych zwierząt, a to zaciekawiło wolontariuszy. Postanowili sprawdzić, czy z Ullą wszystko w porządku u weterynarza.

Reakcja na kocięta

Czas upływał, a kotka przybierała na wadze, w szczególności w okolicach brzucha. Opiekunowie mieli podejrzenia co do stanu zdrowia kotki. Kiedy wykonali badanie USG u czworonoga, wszystko stało się jasne. Kocica miała zostać mamą w niedalekiej przyszłości. Ciąża kotki była ogromnym zaskoczeniem, nawet dla niej samej. Reakcja kocicy na to, co zobaczyła na ekranie urządzenia do USG, jest znakomita. Udało się uwiecznić ten moment, a mina kotki rozbawiła internautów!

Ulla oczekuje na przyjście swoich dzieci wraz z kocim rodzeństwem. Na szczęście, będzie mogła rodzić w spokojnym, ciepłym miejscu pod opieką wspaniałych ludzi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kotka
happiest.net

Kotek zaczął przybierać na wadze.

kotka
happiest.net

Na USG okazało się, że niedługo zostanie mamą.

kotka
happiest.net

Jej reakcja na dobrą nowinę jest rozbrajająca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopak wręczył jej liścik przy zerwaniu. Jego treść bardzo ją zaskoczyła
  2. Tamka 38 – nowy lokal w Warszawie! Instagramowe wnętrza i aż 36 rodzajów ginu
  3. Brwi tych kobiet pokazują, jak ważna jest odpowiednia regulacja. Straciły przez nie cały urok
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie

Źródło: happiest.net