Lelum.pl

kochamyzwierzaki.pl

Kotka błąkała się 5 miesięcy po pustkowiu w poszukiwaniu drogi do domu. Cudem przeżyła

7 Marca 2020

Autor tekstu:

Marta Kulik

Kotka uciekła właścicielom podczas wycieczki. Zwierzę przez 5 miesięcy błąkało się w poszukiwaniu drogi powrotnej do domu. Nikt nie wierzył, że kotka jeszcze wróci. Cudem przeżyła!

Kotka uciekła właścicielom podczas wycieczki. Zwierzę przez 5 miesięcy błąkało się w poszukiwaniu drogi powrotnej do domu. Nikt nie wierzył, że kotka jeszcze wróci. Cudem przeżyła!

Niektóre koty są przyzwyczajone do życia poza domem. Jednak niektóre są bardzo delikatne, spokojne. Mają bardzo łagodny charakter, który na pewno nie pomoże im przetrwać na własną łapkę. Ta kotka pokazała jednak, że determinacja potrafi daleko nas zaprowadzić.

Kotka uciekła właścicielom

Byli w trakcie podróży z Melbourne do miasta Perth, w którym mieszkali wraz ze swoim pupilem. Kotka Luna jakimś cudem wyrwała się z podróżnych zabezpieczeń i uciekła przez okno samochodu, w którym miała bezpiecznie siedzieć w nocy. Zrozpaczeni właściciele nie mogli nigdzie znaleźć zwierzęcia . To był prawdziwy koszmar!

Kotka błąkała się miesiącami

Nie nadający się do życia na ulicy kot, jakimś cudem przeżył 5 miesięcy z dala od domu. Kotka znajdowała się ponad 2600 km od miejsca swojego zamieszkania. Jej właściciele od razu po zaginięciu ukochanej Luny dali informujące o tym ogłoszenia. Niestety, przez wiele tygodni nikt nie zgłosił jej odnalezienia.

Po tak długim czasie niemal stracili już nadzieję na bezpieczny powrót pupila do domu. Kotka jednak została znaleziona przez mężczyznę , który rozpoznał ja wyłącznie dzięki zobaczonemu wcześniej ogłoszeniu. Niezwłocznie zawiózł ją do weterynarza, który sprawdził, mikro czip zwierzęcia, a następnie powiadomił jej właścicieli.

Kot musiał pozostać przez jakiś czas pod opieką weterynarza: Luna była wychudzona, odwodniona i na dodatek złapała pasożyta. Na szczęście udało się ją wyleczyć i mogła bezpiecznie wrócić do właścicieli! Wszyscy nie mogli wyjść z szoku, jakim cudem zwierzęciu udało się przeżyć tak długo z dala od domu.

Właściciele kotki niezwłocznie przyjechali po zwierzę – byli pewni, że stracili swoje puchate dziecko na zawsze! Nie spodziewali się, że po tak długim czasie kot do nich wróci. Kotka przez 5 miesięcy błąkała się po równinach, aby w końcu wrócić do Właściciele odzyskali ją tak naprawdę dzięki czipowi, który pomógł weterynarzowi skontaktować się z nimi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kot
kot

Po 5 miesiącach udało jej się odnaleźć właścicieli.

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: adelaidenow.com.au

Tagi:

Podobne artykuły

Zwierzęta

Ogromne niebezpieczeństwo zbliża się do Polski? Policja apeluje: „może być niebezpieczne dla społeczeństwa”
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Widzisz kota na zdjęciu? 4 obrazki podbijają sieć, ludzie głowią się nad odpowiedzią
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Znajdziesz kota na zdjęciu? 95% osób nawet nie podejmuje się zadania
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Na zdjęciu ukryty jest kot. Aż 90% osób nie jest w stanie go znaleźć w mniej niż 30 sekund
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę
Czytaj więcej >
Marta Kulik

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]