Lelum.pl

instagram.com/lilothehusky/

Kotka uśmiecha się do każdego, kto przychodzi do schroniska. Najsłodsze, co dziś zobaczycie

9 Grudnia 2019

Autor tekstu:

Zuzanna Siwek

Kotka o nietypowym wyrazie pyszczka bardzo chce zostać adoptowana. W tym celu uśmiecha się do każdego odwiedzającego schronisko. Jej uroczy uśmiech to najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Kotka o nietypowym wyrazie pyszczka bardzo chce zostać adoptowana. W tym celu uśmiecha się do każdego odwiedzającego schronisko. Jej uroczy uśmiech to najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Nie wszystkie zwierzęta mają tyle szczęścia, by od razu znaleźć kochający dom. Są jednak takie, które mają opracowany plan, jak do tego doprowadzić! Ta kotka wymyśliła, co powinna zrobić, by szybko zostać adoptowana. Jej miny sprawiają, że nie da się przejść obok niej obojętnie!

Kotka uśmiecha się do wszystkich

Nietypowy wygląd kotki od razu ściąga na nią uwagę. Nala trafiła do schroniska, gdy była w bardzo zaawansowanej ciąży. Niestety, tylko jedno z jej dzieci przeżyło. Pod opieką wolontariuszy kociak szybko doszedł do siebie i odnalazł kochający dom . Jego mama nadal jednak czeka na adopcję.

Kotka swój wyraz pyszczka zawdzięcza rozszczepieniu wargi. Gdy jest podekscytowana, otwiera buzię przez co wygląda, jakby szeroko się uśmiechała! Nala uwielbia towarzystwo ludzi i zawsze wita ich bardzo serdecznie. Jest wiecznie gotowa do pieszczot i wygłupów, oczywiście z uśmiechem na twarzy!

Uśmiech u kota

Kotka cierpi na kilka schorzeń, przez które nikt jeszcze jej nie przygarnął. Nie poddaje się jednak i ilekroć widzi odwiedzającego, zaczyna głośno miauczeć i ekscytować się nowym towarzystwem. Gdy tylko nadchodzą ludzie, jej pyszczek otwiera się z podniecenia, co skutkuje słodkim uśmiechem z widocznymi wystającymi ząbkami!

Zwierzak jest wyjątkowo przyjazny i wprost nie może powstrzymać się od pieszczot i przytulania. Kotka z nietypowym uśmiechem wciąż jednak czeka na dom. Miejmy nadzieję, że jej strategia na zwrócenie na siebie uwagi w końcu da jej kochającą rodzinę!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

KOTKA

Kotka ma bardzo nietypowy uśmiech.

KOTKA

Nala uśmiecha się do wszystkich odwiedzających.

KOTKA

To wyjątkowo słodki zwierzak!

ZOBACZ TEŻ:

źródło: lovemeow.com

Tagi:

Podobne artykuły

Zwierzęta

Ogromne niebezpieczeństwo zbliża się do Polski? Policja apeluje: „może być niebezpieczne dla społeczeństwa”
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Widzisz kota na zdjęciu? 4 obrazki podbijają sieć, ludzie głowią się nad odpowiedzią
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Znajdziesz kota na zdjęciu? 95% osób nawet nie podejmuje się zadania
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Na zdjęciu ukryty jest kot. Aż 90% osób nie jest w stanie go znaleźć w mniej niż 30 sekund
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę
Czytaj więcej >
Zuzanna Siwek

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]