Kotka o imieniu Meow Meow podbija Instagram! Wszystko przez jej naburmuszony pyszczek, który zdecydowanie różni się od innych mruczków. Jej zdjęcia biją rekordy popularności. Wiele wskazuje na to, że kotka stanie się nowym Grumpy Catem!

Nie zawsze oryginalna uroda była kluczem do sukcesu, ale dziś zdecydowanie otwiera wiele drzwi. Kolejną osobą, która się o tym przekonała jest właścicielka kotki o imieniu Meow Meow, która od kilku dni podbija media społecznościowe. Mruczek wygląda jakby cały czas był nadąsany, co budzi grozę i uśmiech jednocześnie. Wygląda na to, że kotka nieświadomie rozpoczęła wielką karierę!

Historia kotki

Malutka kotka z Tajwanu swój dom znalazła dopiero w wieku 10 miesięcy. Wcześniej z niewiadomych przyczyn została porzucona w starym sklepie zoologicznym. Los szybko się do niej uśmiechnął. Pomocną dłoń wyciągnęła Clare, która wraz z bratem zdecydowali się zabrać ją do domu.

Kotka od samego początku miała nadąsaną minę. Opiekunowie zakochali się w niej, ale dopiero niedawno zdecydowali się przedstawić zwierzątko światu.

Królowa Instagrama

Pod koniec stycznia Clare założyła kotce profil na Instagramie, gdzie do tej pory opublikowała tylko 44 zdjęcia. Już pierwsze zyskało mnóstwo polubień i reakcji. Internauci od razu spostrzegli podobieństwo Meow Meow do Grumpy Cata, czyli najpopularniejszego kota z niezadowoloną miną. Niestety, najbardziej znany zrzędliwy kot odszedł w maju 2019 roku. Komentujący są przekonani, że Meow Meow zajmie teraz jego miejsce, jeśli chodzi o najpopularniejsze mruczki na świecie.

Zobaczcie zdjęcia kotki na Instagramie. Jej mina jest po prostu cudowna!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kotka
fot. Instagram/the_cat_named_meowmeow

Kotka nawet w kuwecie nie ma chwili spokoju.

kotka
fot. Instagram/the_cat_named_meowmeow

Zwierzątko cały czas jest naburmuszone.

kotka
fot. Instagram/the_cat_named_meowmeow

Internauci zakochali się w jej minie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziecko ruszyło w stronę Husky’ego. Reakcja psa rozkłada na łopatki, tata wszystko nagrał
  2. Szczeniak został porzucony. Obok niego znaleziono list: „Oby dzięki tej zabawce nie zapomniał o mnie”
  3. Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano
  4. Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córkę. Po chwili zrozumiała, że zwierzę ratuje życie dziecku
  5. Owczarek niemiecki, który oszukał przeznaczenie. Ma dwa lata, a wciąż wygląda jak szczeniak