Kotka była widocznie zaskoczona tym, co zobaczyła podczas badania USG. Jej reakcja na zdjęcie jest rozbrajająca. Jak zareagowała? Sami zobaczcie! 

Grenlandia nie jest łaskawym miejscem dla bezdomnych zwierząt, a szczególnie okres zimowy w tym regionie. Kotka znaleziona na ulicy została zabrana na badanie USG, które wykazało, że spodziewa się kociąt. Jej reakcja była rozbrajająca.

Kotka znaleziona na ulicy 

W połowie kwietnia bezpańska kotka została zabrana z ulic Nuuk, stolicy Grenlandii do schroniska Dyrenes VennerDzięki temu, mogła spokojnie przeżyć najtrudniejszy czas w roku i schronić się w bezpiecznym miejscu. Wolontariusze nazwali kota Ulla — kotka uwielbiała przytulać się do ludzi i innych zwierząt. Kotka pokazywała swój silny instynkt macierzyński wobec innych zwierząt, a to zaciekawiło wolontariuszy. Postanowili sprawdzić, czy z Ullą wszystko w porządku u weterynarza. 

Kotka na badaniu USG

Czas upływał, a kotka przybierała na wadze, w szczególności w okolicach brzucha. Opiekunowie mieli podejrzenia co do stanu zdrowia kotki. Kiedy wykonali badanie USG u czworonoga, wszystko stało się jasne. Kocica miała zostać mamą w niedalekiej przyszłości. Ciąża kotki była ogromnym zaskoczeniem, nawet dla niej samej. Reakcja kocicy na to, co zobaczyła na ekranie urządzenia do USG, jest znakomita. Udało się uwiecznić ten moment, a mina kotki rozbawiła internautów. 

Ulla oczekuje na przyjęcie swoich dzieci wraz z kocim rodzeństwem. Na szczęście, będzie mogła rodzić w spokojnym, ciepłym miejscu pod opieką wspaniałych ludzi. 

Zobacz zdjęcia: 

kotka
happiest.net

Kotek zaczął przybierać na wadze. 

kotka
happiest.net

Na USG okazało się, że niedługo zostanie mamą.

kotka
happiest.net

Jej reakcja na dobrą nowinę jest rozbrajająca. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopak wręczył jej liścik przy zerwaniu. Jego treść bardzo ją zaskoczyła
  2. Tamka 38 – nowy lokal w Warszawie! Instagramowe wnętrza i aż 36 rodzajów ginu
  3. Brwi tych kobiet pokazują, jak ważna jest odpowiednia regulacja. Straciły przez nie cały urok
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie

Źródło: happiest.net

Poprzedni artykułLekarz oświadczył, że ich dziecko urodzi się z poważnym defektem. To była najtrudniejsza decyzja w ich życiu
Następny artykułBeata Tyszkiewicz o matkach w Polsce. „Nie są doceniane, powinny dostawać pensję 2,5 tys. złotych”
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.