Kotka od momentu, gdy jej właścicielka zaszła w ciążę, zaczęła zachowywać się bardzo podejrzanie. Wszystko wskazywało na to, że zwierzak bardzo związany jest z nieustannie powiększającym się brzuszkiem swojej pani. Najdziwniejsze nastąpiło jednak dopiero po przyjściu malucha na świat. Zachowanie futrzaka zupełnie zaskoczyło mamę!

Jakiś czas temu kobieta zdecydowała się na adopcję kotki z pobliskiego schroniska. Zwierzak w mgnieniu oka zadomowił się w mieszkaniu właścicielki i nie opuszczał jej nawet na krok. Kociak został nie tylko jej najlepszym przyjacielem, ale również kompanem życia. Kiedy właścicielka zaszła w ciążę, zwierzak zaczął dziwnie się zachowywać. Jej poczynania niekiedy zaskakiwały nawet kobietę, która myślała, że zna ją jak własną kieszeń.

Kotka zaczęła podejrzanie się zachowywać

Kobieta postanowiła adoptować ze schroniska kotkę o niesamowitym umaszczeniu. Zwierzak swoją kolorystyką do złudzenia przypominał… pandę, dlatego też zdecydowała, że właśnie tak nazwie swojego nowego czworonoga. Kotka wyjątkowo szybko odnalazła się w nowym mieszkaniu i całym sercem pokochała rodzinę. Właścicielką stała się jej najlepszą przyjaciółką, z którą połączyła ją niezwykła więź!

Kiedy kobieta zaszła w ciąże, obawiała się, jak na nową sytuację zareaguje jej pupil. W końcu do tej pory życie domowników kręciło się wokół czworonoga, którzy byli na każde jej zawołanie. Nie ulega wątpliwości, że pojawienie się na świecie dziecka przewraca życie dumnych rodziców do góry nogami. Mimo wszystko, to jedna z tych zmian, na którą czekają z niecierpliwością.

Najdziwniejsze było jeszcze przed nimi

Okazuje się, że brzuszek ciążowy wywołuje zachwyt nie tylko u ludzi, ale również… zwierzaków. Kociak prawdopodobnie przeczuwał, że wkrótce powitają nowego członka rodziny i nie odstępował go nawet na krok. Zwierzak nieustannie chronił brzuszka swojej ukochanej właścicielki!

Z czasem miejsce to właśnie on stał się jego ulubionym miejscem na długie drzemki. Kiedy maluszek przyszedł na świat, właścicielka nie mogła uwierzyć własnym oczom. Kotka, która początkowo była bardzo zdystansowana, szybko zrozumiała, że to właśnie na tego malucha czekała od kilku miesięcy. Bobasek stał się jej oczkiem w głowie, a zdjęcia, którymi podzieliła się właścicielka są naprawdę przeurocze! Rzadko zdarza się, by zwierzę miało tak silną więź z małym dzieckiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kotka
facebook.com @Liel Ainmar Assayag

Kotka zaczęła się podejrzanie zachowywać, gdy właścicielka zaszła w ciążę.

Kotka
facebook.com @Liel Ainmar Assayag

Kiedy maleństwo przyszło na świat nie odstępowała go na krok!

Kotka
facebook.com @Liel Ainmar Assayag

Dziecko stało się jej oczkiem w głowie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Była przekonana, że pies jest cały pogryziony. Dopiero weterynarz wyznał jej bolesną prawdę
  2. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  3. Symptomy wskazujące na chorobę trzustki. Każdy powinien je znać
  4. Chihuahua został porzucony na lotnisku. Znaleziono przy nim poruszający list
  5. Pies przyniósł do domu porzuconego szczeniaka. Gdy dowiedzieli się, czym jest zwierzę, zamarli z przerażenia
  6. Sztorm wyrzucił na brzeg statek widmo. Władze apelują, by nikt się nie zbliżał

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.