Kotka uratowała życie swojej pani. Gdyby nie niezwykłe zachowanie zwierzęcia, sytuacja kobiety byłaby straszna, może nawet nie udałoby się jej uratować. W głowie nam się nie mieści, że zwierzęta naprawdę mają takie umiejętności, a jednak ta historia dowodzi, jak wiele potrafią. 

Nikt z nas nie spodziewa się raczej po ukochanym zwierzaku, że będzie on odpłacał się nam za to, że u nas mieszka. Rozumiemy przecież doskonale, że jeśli decydujemy się na podjęcie opieki nad kotem czy psem, to jest on naszą odpowiedzialnością nie zależnie od tego, co by się nie działo. Ta kotka jednak postanowiła odpłacić się swojemu państwo za okazane jej dobro. 

Ocalony zwierzak

Para ze stanu Oregon w Stanach Zjednoczonych od razu wiedziała, że pokochają to zwierzę, kiedy tylko je zobaczyli. Była to może nieco nietypowa reakcja, bo do schroniska Mia trafiła wprost z ulicy, gdzie wiodła takie życie, jakie mają zazwyczaj bezdomne zwierzęta.

Oni jednak byli zdecydowani. Tak, ta kotka to było zwierzę, które miało tego dnia wrócić z nimi do domu. To, jak bardzo ta decyzja miała wpłynąć na ich życia, miało okazać się dopiero po wielu miesiącach. Wówczas Mia, która zaufała im już i szczerze ich pokochała, zaczęła się dziwnie zachowywać w stosunku do swojej pani. 

Kotka uratowała jej życie

Któregoś dnia, Mia położyła się na piersi Michelle, po czym nagle spojrzała swojej pani prosto w oczy. Kiedy powtórzyła tę czynność jeszcze kilka razy, kobieta zaczęła się zastanawiać. Już wcześniej słyszała o tym, że zwierzęta potrafią wyczuwać choroby.

Postanowiła udać się do lekarza — i całe szczęście! Okazało się, że kobieta cierpi na raka piersi w drugim stadium. Oczywiście, ta sytuacja była idealna, ale gdyby nie reakcja kota, kobieta znalazłaby się w dużo gorszym położeniu. Teraz jest na drodze do wyleczenia. 

ZOBACZ NAGRANIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Gniezno: poród odbył się na środku ulicy. Matka nie miała pojęcia, że jest w ciąży
  4. Jedna z głównych bohaterek odchodzi z „M jak Miłość”. To już pewne, fani w rozpaczy
  5. Była przekonana, że spodziewa się dziecka. Badanie ujawniło coś zupełnie innego
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

źródła: kochamyzwierzaki.pl

Poprzedni artykułNiezwykłe. Polska gwiazda urodziła bliźnięta. Znamy płeć i imiona dzieci
Następny artykułJoanna Przetakiewicz z torebką za 144 tysiące. Stać ją? Ma wiele biznesów, o których mało kto wie
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego