Kotka czeka na nowy dom. Mruczek nie może opędzić się od chętnych do adopcji, ale jego opiekunowie nie chcą dać zwierzaka przypadkowej osobie. Lista chętnych jest naprawdę długa, ludzie oszaleli na punkcie jej wyglądu. Jak udało się kotce skraść serca tysięcy osób?

Biało-czarna kotka była bezpańska i chora. Źle znosiła życie na wolności, nie potrafiła poradzić sama sobie na ulicy. Kilka tygodni temu los uśmiechnął się do niej. Kotka została znaleziona przez wolontariusza, który oddał ją do schroniska. Tam lekarze wyleczyli zwierzę, a po publikacji zdjęć w sieci nie mogą zdecydować, do którego domu powinna trafić.

Historia kotki

Urocza kotka trafiła do schroniska po tym, jak znalazł ją przechodzeń. Wolontariusz zobaczył biedne, poranione zwierzę na ulicy. Kotka miała wielką ranę na szyi, która z pewnością nie zagoiłaby się sama. Zwierzę zostało zaatakowane lub potrącone przez samochód. Bez fachowej pomocy mogłoby zginąć. Specjaliści byli potrzebni!

Kotka trafiła do szpitala dla zwierząt Cabarrus w Stanach Zjednoczonych. Lekarze ocenili jej wiek na 1-2 lata. Z pomocą weterynarzy zaczęła wracać do zdrowia. Chwilę później zdjęcia mruczka trafiły do sieci i zaczęto poszukiwania przyszłego opiekuna.

Kotka Yoda

Internauci zachwycili się słodkim mruczkiem i stwierdzili, że zwierzę wygląda jak Yoda z „Gwiazdnych wojen” ! Wolontariusze zgodzili się z opiniami w sieci. Mruczek otrzymał imię po fikcyjnej postaci, a lista chętnych osób, które chciałyby adoptować kicię, wydłużała się z godziny na godzinę.

Teraz pracownicy schroniska stroją przed trudnym zadaniem. Komu powinni oddać Yodę? Oczywiście, mruczek jest bardzo słodki, ale przyszły opiekun nie powinien kierować się wyłącznie wyglądem nowego pupila.

– Sprawdźcie w schroniskach swojego miasta. Gwarantuję, że nowy przyjaciel czeka tam na was. Yoda wygląda super, ale wygląd to nie wszystko – apelują pracownicy schroniska na Facebooku.

Za sprawą rozłożystych uszu i języka, który rzadko chowa, Yoda zyskała tysiące fanów. Kotka z pewnością szybko znajdzie swój wymarzony dom. Z pewnością znajdzie w nim ciepło i bliskość rodziny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kotka
fot. FACEBOOK/JANA AVILES

Kotka rzadko chowa język do buzi.

kotka
fot. FACEBOOK/JANA AVILES

Internauci zakochali się w kotce.

kotka
fot. FACEBOOK/JANA AVILES

Każdy chce ją adoptować.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niebywałe skutki kwarantanny we Włoszech, zwierzęta „przejęły” miasto. Zdjęcia zapierają dech
  2. Całowanie zwierząt jest niebezpieczne. Badania naukowe są jednoznaczne
  3. Mops zaprzyjaźnił się ze świnkami. Pies myje się z nimi i chodzi na zakupy
  4. Nie żyje najbardziej zrelaksowany kot na świecie. Miał 18 lat
  5. Uratowany szczeniak ma uszy jak bułki cynamonowe. Wszyscy chcą go adoptować

Źródło: webniusy.com, edition.cnn.com