Kotka, która urodziła 11 kociąt na ulicy w San Diego, długo nie zazna spokoju, bo opieka nad tak dużą gromadką dzieci to praca na pełen etat. Wyjątkowa mama może być dumna, ponieważ mało która kotka rodzi taką ilość kociąt. Wizyta u weterynarza ujawniła nieznane fakty. 

Czasami, zwykły spacer może odmienić życie. Przekonał się o tym mężczyzna z San Diego, który przechadzając się po mieście, usłyszał pisk. Szukał źródła dźwięku, a kiedy zajrzał do kontenera, ujrzał kotkę i jej nowo narodzone dzieci. Ku jego zdziwieniu — było ich aż 11.

Kotka urodziła 11 kociąt

Mężczyzna natychmiast zawiadomił schronisko, które nie dowierzało temu, że miot jest tak duży. Koty rodzą zazwyczaj od 3 do 5 kociaków, dlatego kotkę z San Diego można śmiało uznać za rekordzistkę.

Weterynarz odkrył coś niezwykłego 

Zaraz po przyjeździe, kocięta i ich mama zostały przebadane przez weterynarza. To nie koniec sukcesów kocicy — nie dość, że urodziła, aż 11 kociąt to jest w stanie wykarmić je wszystkie na raz. Weterynarz stwierdził, że kotka ma 11 sutków, co jest nienaturalne dla tego gatunku.

Zazwyczaj mają one od 6 do 8 sutków, które wystarczają, aby wykarmić młode. Czyżby nasza kocia mama przystosowała się do przyjęcia dużej ilości kociąt? Cała rodzina czuje się dobrze, a kiedy kocięta dorosną, zostaną przekazane do adopcji. 

Zobacz zdjęcia:

kotka
facebook.com — fot. screen San Diego Humane Society

Mężczyzna znalazł kotkę i jej nowo narodzone dzieci.

kotka
facebook.com — fot. screen San Diego Humane Society

Miot był bardzo duży — kotka urodziła aż 11 kociaków. 

kotka
facebook.com — fot. screen San Diego Humane Society

Weterynarz zbadał kotkę i odkrył, że ma 11 sutków. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Na parafię w Będzinie podrzucono tajemniczy karton. Zawartość wprawiła księży w osłupienie
  3. Dziewczynka uciekała przed grupą agresywnych mężczyzn. Wtedy na horyzoncie pojawiło się stado lwów, finał mógł być tylko jeden
  4. Kot pojawił się na pogrzebie właściciela. Ze smutku zaczął rozkopywać grób
  5. Wszyscy myśleli, że ten pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się zupełnie inna
  6. Pies cały czas patrzył się na brzuch właścicielki i warczał. Niebywałe, że lekarze to przeoczyli

Źródło: wamiz.pl

Poprzedni artykułPamiętacie Janka z ”Brzyduli”? Wyrósł na prawdziwego przystojniaka. Czym się zajmuje?
Następny artykułJaka sukienka na ślub cywilny? Najpiękniejsze sukienki, które dodadzą ci klasy
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.