Kotka, która zobaczyła śmierć Mufasy z Króla Lwa, poruszyła internautów. Jej reakcja jest wręcz niewiarygodna! Opublikowane wideo, to najlepszy przykład na to, że zwierzęta również mają duszę.
Król Lew to ponadczasowa animacja uwielbiana zarówno przez najmłodszych, jak i starszych widzów. Ciężko znaleźć osobę, która nie uroniła łzy, oglądając scenę śmierci Mufasy. Okazuje się, że pamiętna scena wzrusza nie tylko ludzi. Wystarczy zobaczyć, jak na ten widok zareagowała kotka.
Kotka zobaczyła śmierć Mufasy z Króla Lwa
Kotka, która została nagrana przez swoją właścicielkę, stała się hitem internetu. Wideo, na którym uwieczniono reakcję zwierzęcia na śmierć Mufasy z Króla Lwa, obejrzało ponad 14 tysięcy osób. Najwyraźniej nikt nie spodziewał się, że nasi czworonożni pupile, potrafią mieć w sobie tyle empatii. Co takiego zrobił uroczy kot?
  1. Jamnik ma niezwykłą zdolność. Mały pies rozbawi nią każdego
  2. Piosenkarka pogrążyła się w żałobie. Zmarła jej ukochana kotka
  3. Największy na świecie pitbull. Zdjęcia psa są porażające, jest niezwykłych rozmiarów

Poruszające wideo

Urocza kotka oglądając Króla Lwa, szybko poderwała się z kanapy, słysząc krzyk Simby. Zwierzak czym prędzej podbiegł do telewizora i zaczął dotykać łapką ekran, jakby chciał pocieszyć małe lwiątko. Później wpatrywał się długo w obraz, a kiedy padło wyciskające łzy: tato obudź się, uroczy kociak zaczął jeszcze bardziej pukać w ekran telewizora, jakby chciał obudzić leżącego Mufasę.

Niewiarygodna reakcja puszystego czworonoga poruszyła widzów, którzy licznie komentowali opublikowane wideo.

Pokażcie to wszystkim, którzy mówią, że zwierzęta nie mają uczuć – pisali zaskoczeni internauci.

Przejmujące nagranie to idealny dowód na to, że zwierzęta mają tyle samo empatii, co ludzie.

ZOBACZ FILMIK:
Kotka, która zobaczyła śmierć Mufasy z Króla Lwa, poruszyła internautów swoją reakcją.
ZOBACZ TEŻ:

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.